با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


سعید استاد فرج، شهردار باقر شهر

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی,مجله حریق,شهردار باقر شهر,سعید استاد فرج

باید به مدیریت بحران نگاه آکادمیک شود

هدف شما از حضور در نمایشگاه چیست؟

در این جا دو هدف مطرح می‌شود، یک هدف ملی است؛ اینکه توانایی‌ها و امکانات که در حوزه امداد و نجات و پدافند غیر عامل بسیج شده است را به نمایش در آوریم و هدف دیگر حضور همکاران خودم در این نمایشگاه است که در حوزه استانداری تهران غرفه دارند. ما در حوزه پدافند غیر عامل، امداد و نجات، فوریت‌های آتش‌نشانی و حوادث غیر مترقبه غرفه بسیار خوبی داریم که خوشبختانه مورد توجه قرار گرفته است.
به نظر شما برای بهتر برگزار شدن این رویدادها در آینده چه کاری می‌توان انجام داد؟
باید به مدیریت بحران نگاه آکادمیک شود و ما کادر، نسل و حتی مدیرانی را از نظر دانشگاهی در این راستا تربیت کنیم که بحران‌ها، حوادث و تحولات مختلف را در جاهای مختلف جهان دیده باشند و هم به اوضاع احوال سیاسی کشورمان در منطقه واقف باشند.


حسام آرمندی، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت پیشرو تجهیز صنعت امید

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی,مجله حریق,پیشرو تجهیز امید

بزرگترین هدف ما مقابله با بحران بی ‌آبی است

مهمترین انگیزه شما از حضور در نمایشگاه چیست؟

در نظر داشته باشید که شرکت ما مواد نانو را در زمینه‌های خودرو، سنگ، سرامیک، فرش، موکت و کارواش‌های بدون آب وارد کشور می‌کند. متاسفانه بحران بی آبی بر کشور حکمفرما است و بزرگترین هدف ما کاهش مصرف آب و مقابله با بحران بی‌آبی است. مردم ما هنوز متوجه این بحران نشده‌اند و ما در تلاشیم تا با ارائه این محصولات مصرف بی‌رویه آب را تا صد در صد کاهش دهیم.

چگونه می‌توان به این مهم نایل آمد؟

برای شستشوی یک ماشین در کارواش‌ها بین بیست تا پنجاه لیتر آب مصرف می‌شود، اما تنها با صد سیسی از این مواد بدون آنکه آلودگی محیطی و آب‌های زیرزمینی را داشته باشیم می‌توانیم یک خودرو را بدون نیاز به آب تمیز کنیم و دیگر خودرو تا چند سال هیچ‌آلودگی را به خود جذب نمی‌کند. در نظر داشته باشید که شرکت‌هایی مانند شرکت ما به حمایت مسئولین نیاز دارند و این نمایشگاه مجالی است تا مسئولین با محصولات مرتبط آشنا شوند.

حسین صیرفی، مدیر عامل شرکت نجات ایمن دانا پایه

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی,مجله حریق,نجات ایمن دانا پایه

ماموریت ما تامین تجهیزات ایمنی، آتش‌نشانی و مقابله با بلایای طبیعی است

شما در نمایشگاه مدیریت بحران غرفه داشتید، چرا حضور در این نمایشگاه برای شما مهم بود؟

ماموریت شرکت نجات ایمن دانا پایه تامین تجهیزات ایمنی، آتش‌نشانی و مقابله با بلایای طبیعی است. با توجه به این قضیه رسالت ما در بحث بحران نسبت به سال گذشته بیشتر است، چرا که سال گذشته بیشتر تمرکز ما بر بحث امداد و نجات بود و امسال بحث آتش‌نشانی و مقابله با سیل از موضاعات اصلی است که در مورد آن فعالیت می‌کنیم.

شما از بقیه غرفه‌ها نیز بازدید کردید، بقیه بخش‌ها از نظر شما چگونه بود؟

بسیار خوشحالیم که این رویداد برگزار شد، البته باید بگویم که از این رویداد انتظار بیشتری داشتیم. هرچند باید بگویم که نسبت به سال گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است، با وجود آن بحث مدیریت بحران هنوز در دوره طفولیت خود است و صرفا شرکت‌ها و ارگان‌های بزرگ در حد سیاست‌های کلان به آن رسیدگی می‌کنند. متاسفانه ما هنوز در تصمیم‌گیری‌هایمان هنوز به قطعیت نرسیدیم و وارد فاز عملیاتی آن نشده‌ایم. عاملین اجرایی مانند آتش‌نشانی، هلال احمر، صنایع دفاع ، دوستان در سپاه و ... در این نمایشگاه حاضر شدند، با وجود آن مساله تامین تجهیزات، راهکارهای نوین و المان‌های اجرایی خیلی پر رنگ نبود و این مساله‌ای است که باید در آینده بیشتر به آن پرداخته شود.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

سعید استاد فرج ، شهردار باقر شهر

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا