با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


سیامک سید حسین‌چی، مدیر عامل ایمن اقلیم 

متخصصان از طریق نمایشگاه با محصولات جدید آشنا می‌شوند

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی

چه نیازی حس کردید که در این سمینار شرکت کردید؟

ما در همایش اول رفتار شناسی حریق نیز حضور داشتیم و برای بار دوم است که در این همایش حضور داریم. همچنین مقاله‌ای در خصوص راهکارهای نوین و فن‌آورانه سیستم‌های اطفاء حریق برای مخازن ارائه کردیم. در نظر داشته باشید که اطفاء حریق مخازن با مشکلاتی روبه رو است. به عنوان مثال در حادثه‌ای که در پتروشیمی بوعلی داشتیم، با وجود آنکه سیستم اطفاء حریق (آب و فوم)هم داشتیم مخازن سه روز تمام سوخت. برای حل این مشکل تکنولوژی جدیدی(سیستم‌های مافوق صوت الترا سونیک سایوت) معرفی کردیم که روی خود مخزن قرار می‌گیرد و اطفاء را بسیار سریع و آنی انجام می‌دهد.

آیا فقط معرفی محصول را در این سمینار داشتید؟

خیر، هم معرفی محصول و هم روش اجرا را در این سمینار داشتیم. همچنین بومی‌سازی را نیز در این سمینار مورد توجه قرار دادیم. درواقع به این دلیل که این محصول ثبت اختراع شده است توانستیم به راحتی آن را معرفی کنیم و در مورد نحوه عملکرد آن توضیح دهیم. در نظر داشته باشید که در روش ارائه شده هم سرعت اطفاء کم می‌شود و هم لوله کشی حذف می‌شود و مواد اطفایی روی خود مخزن تعبیه می‌شود.

آیا این محصول تازه به عرصه اجرا در آمده است؟

بله، اولین‌بار مخزن پانصدهزار بشکه‌ای را در وزارت نفت تجهیز کردیم و خوب است بدانید که مخزن بوعلی دویست‌هزار بشکه‌ای بود. در این نمایشگاه نیز متخصصان با محصولات جدید ما آشنا شدند و به تبع پس از نمایشگاه فیدبک‌هایی بیشتری خواهیم گرفت.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

سیامک سید حسین‌چی، مدیر عامل ایمن اقلیم

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا