با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


بازدید رئیس اتاق اصناف تهران وايران از اتحادیه

علی فاضلی رئیس محترم اتاق اصناف تهران و ايران به همراه هيئت رئيسه محترم اتاق در تاریخ 19 آّبان ماه از ساختمان اتحادیه حفاظتی و الکترونیک تهران بازدید کرد تا از نزدیک از تغیرات ایجاد شده پس از بازسازی ساختمان اتحادیه دیدن کند. با این بهانه در گفت‌و‌گویی کوتاه با «علی فاضلی»، رئيس اتاق اصناف ايران و تهران؛ «علیرضا راسی»، عضو هیئت مدیره اتاق اصناف ایران و همچنین «صادق فیض‌آبادی»، رئیس اتحادیه الکترونیک وحفاظتی تهران چند و چون این بازدید را جویا شدیم.

otaghasnaf tehran iran,حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

«علی فاضلی»، رئيس اتاق اصناف ايران و تهران :

اتحاديه هایی كه در راستای آموزش اقدام می‌كنند بسيار ارزشمند هستند
ما به اتحادیه آمدیم تا به دوستان خود در این اتحادیه خسته نباشید بگوییم، چراکه باید از مجموعه اتحادیه‌های تهران که هم به وظایف خود آشنا هستند و به حیطه کاری خود تسلط بسیار زیادی دارند تشکر و قدردانی شود. در نظر داشته باشید که اتحادیه الکترونيک وحفاظتی تهران از اتحادیه‌های فنی ما است كه در بخش خدمات، توليد ثروت و توليد علم می‌تواند بسيار ياري رسان باشد. همچنین از کلاس آموزشی دوستان نیز در اتحادیه بازدید کردیم و باید بگویم که بسیار خوشحال شدم، چرا که متاسفانه نظام آموزشی در بدنه اصناف تا کنون کمی کم رمق و کم اثر عمل کرده است و اتحادیه‌هایی که در این راستا حرکت می‌کنند یقینا برای ما قابل احترام هستند. از سوی دیگر در نظر داشته باشید که شرح وظایف اتحادیه‌های ما شرح وظایف بدی نیست؛ متاسفانه ما فرصت درستی را برای اتحادیه‌ها جهت کارهای زیربنایی فراهم نکردیم. یقینا اصلاح قانون نظام صنفی از آن دست مسایلی است که می‌تواند به اتحادیه‌های ما کمک کند. ما با اتحادیه‌ها تعامل قابل قبولی داریم؛ هرچند که تضارب افکار هم داریم، اما هم به این تضارب افکار احترام می‌گذارم و هم به دوستانم در این باب احسنت می‌گویم که در برخی جاها ما را نیز دلالت می‌کنند.

«علیرضا راسی»، عضو هیئت مدیره اتاق اصناف ایران:

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

اتحادیه‌ها بازوهای اجرایی اتاق اصناف هستند
زحماتی که دوستان در اتحادیه کشیدند قابل وصف نیست و ما به اتحادیه آمدیم تا از زحمات این دوستان تشکر و قدردانی کنیم. اتحادیه‌ها بازوهای اجرایی اتاق اصناف هستند و این همه زحمت جای تقدیر و تشکر دارد. دوستان ما در اتحاديه الکترونيک وحفاظتی تهران فضای فیزیکی این اتحادیه را باز سازی کردند و ما به اتحادیه آمدیم تا از فضای جدید بازدید کنیم. باید بگویم که اقدامات شایان توجهی صورت گرفته است و امیدوارم که تمامی اتحادیه‌های ما از اتحادیه حفاظتی و الکترونیکی تهران تاسی بگیرند. در نظر داشته باشید که اتاق اصناف از اتحادیه‌ها به وجود آمده است و این مجموعه یک ید واحده است که امیدوارم در خدمت‌گزاری به مردم موفق ظاهر شود.

«صادق فیض‌آبادی»، رئیس اتحادیه الکترونیک وحفاظتی تهران:

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

مشارکت اصناف در تصمیم‌گیری‌ها به بهتر شدن ماحصل کار کمک می‌کند
با توجه به اینکه اتحادیه در طول دو ماه گذشته بازسازی کامل داشت و به منظور تکریم ارباب رجوع هم فضای فیزیکی و هم اتوماسیون اداری تغییر کرد. در نتیجه تصمیم گرفتیم تا از هیئت رئیسه محترم اتاق اصناف دعوت به عمل آوریم و آقای فاضلی به همراه همراهان خود زحمت کشیدند و برای بازدید از اتحادیه به اینجا آمدند. در این بازدید روند کاری اتحادیه را توضیح دادیم، چراکه به دلیل حساسیت کاری و اینکه ما یک اتحادیه فنی هستیم این نیاز حس می‌شد که اطلاع‌رسانی‌ لازم انجام شود. با توجه به مشغله بسیار زیاد هیئت رئیسه و شخص آقای فاضلی باعث افتخار ما بود که امروز در خدمت این دوستان بودیم و این خود بیانگر این مطلب است که ایشان تا چه میزان به اتحادیه‌های صنفی بها می‌‌‌دهد. همچنین قرار است بر اساس قانون نظان صنفی در عملکرد اتحادیه‌ها تغییراتی ایجاد شود. همانطور که می‌دانید قانون مبارزه با کالای قاچاق و ارز نیز در حال اجرا شدن است. با تعامل و پشتکاری که رئیس اتاق اصناف دارد و پیشنهاد و کمک اتحادیه‌ها برای بازرسی از واحدهای صنفی و کمک به سازمان تعزیرات و بازرسین آن تعامل میان اتحادیه و اتاق اصناف بیش از پیش شده است. در واقع مشارکت اصناف در تصمیم‌گیری‌ها به بهتر شدن ماحصل کار کمک می‌کند.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3801 votes

100%

بازدید رئیس اتاق اصناف تهران وايران از اتحادیه

Book rating: 100 out of 100 with 3801 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا