با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


رشد 17 درصدی نمایشگاه اینترسک

intersecexpo,سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی,مجله حریق

اینترسک 2016، نمایشگاه تجاری پیشتاز در زمینه امنیت، ایمنی و حافظت حریق، به عنوان موفق ترین نمایشگاه تا حال حاضر، 31939 بازدیدکننده را با رشد 17 درصدی و سر جمع 50,000 متر مربع، جذب کرده است.
موفقیت نمایشگاه تقاضای فزاینده ای در حوزه سیستم های ایمنی و امنیتی بهبود یافته فراهم کرده است که با سرمایه گذاری های در حال جریان فراوانی در زیرساخت های شهری و تجاری انگیزش یافته است.
برندهای امنیتی و ایمنی بین المللی پیشتاز، همگی در این رویداد حاضر بودند که 2400 برند توسط 1290 ارائه دهنده از 55 کشور به نمایش گذاشته شده است.
احمد پاولز، مدیر عامل سازمان دهنده نمایشگاه فرانکفورت خاور میانه گفت: «اینترسک به نمایش جدیدترین پیشرفت ها و گرایش های جهانی به خریداران منطقه ای و تسهیل رابطه متقابل ارزشمند از طریق تبادل مداوم ایده ها و انتشار دانش ادامه می دهد.»
اینترسک 2016، با 83 درصد شرکت کنندگان بین المللی، بین المللی ترین نمایشگاه تا به حال بوده است و همزمان نمایشگاه شاهد بالاترین سطح شرکت کنندگان امارات متحده بوده است که تعداد آنها 8 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.
لازم به ذکرست، نمایشگاه اینترسک سال 2017، از 22 الی 24 ژانویه برابر با 3 الی 5 بهمن ماه همچون گذشته برگزار خواهد شد و گروه ایران آلارم همچون سال های گذشته به عنوان حامی رسانه ای و تنها رسانه ایرانی در دو غرفه پاویون حریق و حفاظت در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

رشد 17 درصدی نمایشگاه اینترسک

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا