با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


مشاهده زنده تصاویر ویدئویی به کمک نرم افزار QVR تعبیه شده در دستگاه ذخیره سازی تصاویر Qnap

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

شرکت Qnap شرکتی پیشرو در زمینه تولید دستگاه های ذخیره سازی تصاویر می باشد که امکان ذخیره سازی، مشاهده زنده و باز پخش تصاویر دوربین های مدار بسته، مشاهده اخطار و اطلاعیه های از پیش تعریف شده را به همراه سایر ابزارهای مدیریتی جهت محافظت و نظارت بر اماکن مورد نظر به کمک سیستم پیشرفته نظارتی نرم افزار QVR به دست می دهد. دریافت تصاویر زنده ویدئویی از دوربین های مدار بسته امری حیاتی جهت حفاظت از اماکنی نظیر فروشگاه ها، هتل ها، کارگاه های ساختمانی، ادارات و مناطق مسکونی می باشد. به کمک نرم افزار QVR امکان مدیریت و مشاهده زنده دوربین های متعدد از طریق جست و جوگرهای تحت وب فراهم شده و در نتیجه می توان با مانیتورینگ نقاط کور، دروازه های ساختمان، ورودی های ادارت و خروجی های اضطراری از املاک و کارمندان محافظت نمود.

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

دکمه های کنترلی چند منظوره

در هنگام حرکت نشانگر ماوس بر روی یک کانال ویدئویی، گزینه های کنترلی پشتیبانی شده در دوربین جهت دسترسی سریع ظاهر می شوند. این گزینه ها در هنگام عدم استفاده ناپدید شده و در نتیجه کاربران امکان مشاهده تصاویر بدون هر گونه اختلالی را خواهند داشت.

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

امکان انجام تنظیمات دوربین در صفحه Live-view

در صفحه مشاهده زنده تصاویر ویدئویی، امکان انجام تنظیمات و زمان بندی ذخیره سازی تصاویر بدون نیاز به خارج شدن از این صفحه وجود دارد. بنابراین امکان مشاهده تصاویر و انجام تنظیمات به صورت همزمان بدون از دست دادن هرگونه رخداد مشکوکی برای کاربر وجود دارد.

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

قابلیت E-map

قابلیت E-map به کاربر این امکان را می دهد که مکان فیزیکی هر دورین را بر روی تصویر نقشه مکان مورد نظر، بخصوص در زمان وقوع آلارم مشاهده نماید. کافیست تصویر مکان تحت پوشش نظارت تصویری را در نرم افزار بارگذاری نموده و آیکون دوربین ها را در نقاط نصب آن ها قرار داد. در هنگام وقوع رخدادی خاص، آیکون دوربین مربوطه شروع به چشمک زدن نموده و در نتیجه اپراتور به صورت آنی از وقوع رخداد با خبر شده و اقدامات آتی جهت کنترل آن را پیش بینی خواهد نمود.

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

اخطار های فوری- Instant Notification

در صورت فعال سازی گزینه ذخیره سازی در هنگام وقوع رویداد تعریف شده، در صورت بوقوع پیوستن رویداد مورد نظر، آیکون آلارم در صفحه مانیتورینگ فورا ظاهر شده و با کلیلک بر روی آن می توان از جزئیات آن مطلع شد.

مرورگرهای تحت وب

نرم افزار QVR در اکثر مرورگرهای قدرتمند تحت وب نظیر google Chrome، Mozilla Firefox و Internet Explorer پشتیبانی می شود. هم چنین کاربرانی که دارای سیستم عامل MAC می توانند از قابلیت های این دستگاه بر روی سیستم عامل MAC لذت ببرند.

مدیریت متمرکز تصاویر- CMS توسط ابزار قدرتمند QSCM-Lite

نرم افزار QSCM-Lite یک ابزار رایگان در نرم افزار QVR است که امکان مدیریت حداکثر 16 دستگاه ذخیره ساز Qnap و 256 دوربین را به کاربر ارائه می دهد. امکان دانلود این ابزار قدرتمند و پیشرفته در کنسول گرافیکی دستگاه، در قسمت App Center فراهم می باشد.

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

تبدیل آسان دستگاه ذخیره سازی به سرور مشاهده تصاویر متمرکز CMS

پس از دانلود ابزار QSCM Lite و نصب آن بر روی دستگاه ذخیره سازی، این دستگاه تبدیل به سرور CMS می شود که از لحاظ اقتصادی نیز مقرون بصرفه بوده و به کمک این راه حل نیازی به تغییر ساختار شبکه و یا طراحی مجدد شبکه نمی باشد. این سیستم کاملا انعطاف پذیر بوده و از آن می توان به عنوان سرور CMS و NVR به صورت همزمان و یا بتن هایی استفاده نمود.

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

مشاهده زنده تصاویر ویدئویی به کمک نرم افزار QVR تعبیه شده در دستگاه ذخیره سازی تصاویر Qnap

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا