با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


ربات 5 فوتی Hefty، جایگزین گارد امنیتی شما

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت ,گارد امنیتی

دفعه بعدی که شما در یک پارکینگ، مرکز، و یا حتی محوطه شرکت های بزرگ هستید، اگر یک شی موشکی شکل عجیب را که در سراسر محیط با سرعت ثابت در حال پرسه زدن است دیدید، نگران نشوید.
بنا بر نظر کمپانی Mountain، تولید کننده مستقر در کالیفرنیا، K5مانند یک چشم و گوش هوشمند برای یک افسر امنیتی عمل می کند. به سنسور های متعدد، لیزر و تعداد زیادی نرم افزار مجهز شده است، K5 می تواند در اطراف حوزه فنس کشی شده خود حرکت کند و به ماموران امنیتی یک گزینه بی سابقه برای درک محیط در تمام زمان ها بدهد. شرکت سازنده می گوید: با گذشت زمان، او قادر به "دیدن، احساس کردن، شنیدن و بوییدن" خواهد شد. یکی از جاذبه های اصلی آن صرفه جویی در هزینه است، که می تواند تا حدود 75 درصد در هزینه ها صرفه جویی کند. این کاهش هزینه به این دلیل است که ربات به طور موثر، سخت افزار، نرم افزار، و انسان را باهم به ارمغان می آورد.
با توجه به امکانات خود، K5 مطمئنا توجه بازارهای صنعتی را که نیاز به استقرار نیروهای امنیتی دارند به خود جلب کرده است. این محصول بیشتر مورد توجه محیط شرکت های بزرگ، مراکز تدارکات، مراکز خرید، مراکز داده و فروشگاه های خرده فروشی بزرگ قرار گرفته است.
K5 پنج فوت ارتفاع دارد، 3 فوت عرض دارد و وزن آن تقریبا 130 کیلوگرم (300 پوند) می باشد. این ربات می تواند با سیستم های سنتی مرسوم نیز یکی شود. شرکت سازنده یک API دارد که به مشتریان اجازه می دهد تا ربات را با زیرساخت های موجود خود ادغام کنند.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

ربات 5 فوتی Hefty، جایگزین گارد امنیتی شما

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا