با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


سنسور بی سیم گیت  Senstar's FlexZone

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

، بزرگترین تولید کننده سیستم های تشخیص نفوذ محیط (PIDS) در جهان، اعلام می کند که سنسور گیت بی سیم FlexZone طوری طراحی شده تا امنیت را در گیت های نوسانی و کشویی تامین کند.
سنسور گیت بی سیم Flex Zone یک دستگاه مبتنی بر شتاب سنج است که تلاش برای باز کردن، برش، بالا کشیدن، و یا هر نوع نفوذ غیرمجاز را از طریق یک دروازه کشویی یا نوسانی شناسایی می کند. سنسور ماژول محفوظ در برابر باد و باران، به طور مستقیم بر روی گیت فابریک متصل شده و اطلاعات زنگ خطر را به یک پردازنده FlexZone نزدیک با استفاده از یک لینک رمزگذاری شده انتقال می دهد. یک دستگاه فوق العاده کم قدرت (ماژول سنسور از طریق باطری داخلی و یا پنل خورشدی تعیبیه شده در آن تغذیه می شود) نیازی به مسیر کابل از فنس تا گیت ندارد و نگهداری آن را آسان تر می کند. می توان آن را در گیت هایی با جنس مختلف استفاده کرد و چون نیازی به کابل ندارد، می توان آن را هرنوع گیتی تنظیم کرد و امکان تشخیص دقیق تر نفوذ را فراهم می کند.
این سنسور گیت بی سیم شامل دو قسمت اصلی است: ماژول سنسور و یک کارت گیرنده نصب شده در داخل پردازندهFlexZone. ماژول سنسور، اطلاعات ارتعاش، حرکت و موقعیت داده را تجزیه و تحلیل می کند و آلارم نفوذ و نظارت، سطح قدرت، وضعیت لینک RF، و حالت ورودی جانبی به کارت گیرنده را از طریق لینک بی سیم رمزگذاری شده انتقال می دهد.

منبع:‌SecurityInfoWatch.com

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

سنسور بی سیم گیت Senstar's FlexZone

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا