با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


همکاری مشترک NETAVIS با شرکت VIVOTEK

VIVOTEK, Partners, with, NETAVIS,حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

شرکت VIVOTEK ارائه دهنده سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه در جهان اخیراً از همکاریهای فناورانه با NETAVIS، پیشگام در ارائه تحلیل های تصویری یکپارچه در نظارت تصویری تحت شبکه مبتنی بر سرور ، خبر داده است. این همکاری با پلتفرم تصویری NETAVIS سبب توانمند شدن هرچه بیشتر راه حل شمارش افراد به صورت 3D جهت کاربردهای امنیتی در خرده فروشی ها می گردد.
نرم افزار NETAVIS همچنین به عنوان یک شرکت شناخته شده پیشگام در ارائه نظارت تصویری مبتنی بر سرور و تحلیل های تصویری یکپارچه سابقه ای بالغ بر نصب بالای 10.000 و فروش بیش از 100.000 لایسنس به مشتریان خود و نیز انجام پروژه های وسیعی بین 1 تا 15.000 دوربین را دارا می باشد.
نرم افزار NETAVIS به طور خاص جهت بصری سازی اطلاعات مرتبط با موضوعات تجاری از مبحث نظارت تصویری ، پردازش تصویر و دیگر منابع داده طراحی شده است .
در حال حاضر اطلاعات شمارشی ویوتک جهت راه حل شمارش افراد به صورت 3D با دوربین SC8131 انجام گردیده و می تواند به صورت هوشمند در انبار داده بصری سازی گردد و کاربران می توانند به سادگی اطلاعات را در هر زمان و مکانی مقایسه نمایند.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

همکاری مشترک NETAVIS با شرکت VIVOTEK

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا