تماس با ما:

021-66342265

چگونه با آژیر حریق هنگام خواب از جان افراد محافظت کنیم ؟

چرا آژیر حریق ماویلی هنگام خواب هم حافظ جان انسان است ؟

آژیر حریق Maxlogic ماویلی

هنگام آتش سوزی در جا هایی مثل اتاق های هتل ، هاستل ، خوابگاه و . . . مهم است که مراقب افرادی که خواب هستند هم باشیم . در همین راستا ، دستگاه های هشدار دهنده باید طبق نیاز محل نصب طراحی شوند . به عنوان مثال ، در طراحی پایه آژیر یا چراغ چشمک زن باید دقت شود که صدای آلارم حداقل 65 دسی بل باشد و حتما 10 دسی بل بلند تر از صدا و یا نویز محیط باشد . به خصوص نویزی که بیشتر از 30 ثانیه طول می کشد .

در مورد هشداردهنده های صوتی برای آنکه مطمئن شویم همه آن را می شنوند ، باید فرکانس صدای آن بین 500 تا 2000 هرتز و قدرت صدای آن در بخش هایی که افراد تردد دارند نباید از 120 دسیبل بالا تر رود .

نین در اتاق خواب و استراحت ، هشداردهنده های آتشسوزی حداقل باید 75 دسی بل باشد که چنانچه فردی خواب بود، با صدای هشدار بیدار شود .

در پاسخ به تمام این الزامات، شرکت Mavili Elektronik  با بیش از 34 سال تجربه، پایه آژیر و چراغ چشمک زن آدرس پذیر Maxlogic را مخصوص چنین مکان هایی تولید کرده است. این آژیر حریق ماویلی دو مدل دارد، پس از دریافت سیگنال از پنل اعلام حریق، هم با صدا و هم با صدا به اضافه علامت، هشدار می دهند.

لازم به ذکرست، دو محصول پایه آژیر و چراغ + آژیر هوشمند Maxlogic  برق خود را از خط لوپ می گیرند و با استاندارد EN54-14 مطابقت دارند .

برای اطلاعات بیشتر به سایت شرکت ماویلی مراجعه نمایید :.mavili.com.tr

در سایت ایران آلارم ، اپلیکیشن ایران آلارم  و شبکه های اجتماعی (اینستا، تلگرام، ایتا، روبیکا با آیدی @iranalarm ) آخرین اخبار، تکنولوژی ها، محصولات جدید و رویدادهای صنعت تجهیزات ایمنی و حفاظتی را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *