۱۴۰۰-۰۴-۰۳

از زمان COVID-19 امنیت فیزیکی اهمیت بیشتری پیدا کرده است…

کنترل تردد

رهبران امنیت سازمانی می گویند راه حل های امنیت فیزیکی به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 از اهمیت بیشتری برخوردار است. در گزارش روند امنیتی هوشمند ۲۰۲۱ شرکت کنترل دسترسی مبتنی بر ابر Brivo ، بیش از ۵۰۰ متخصص امنیت فیزیکی و مدیریت امکانات مستقر در ایالات متحده بین نوامبر ۲۰۲۰ تا ژانویه ۲۰۲۱ در مورد تأثیرات امنیت فیزیکی COVID-19 و همچنین چالش ها هنگامی که آنها به دنبال باز کردن درهای خود هستند ، با سازمانها روبرو می شوند

در این گزارش ، ۷۵٪ از پاسخ دهندگان گفتند که بیماری همه گیر ویروس کرونا اهمیت امنیت جسمی را در سازمان هایشان افزایش می دهد. شصت درصد از پاسخ دهندگان گفتند که یا نیاز به ارتقا immediate فوری فناوری مبتنی بر ابر دارند یا در کوتاه مدت این فناوری را در نظر می گیرند.

هنگامی که از آنها خواسته شد در مورد ادامه عملیات در ابتدای همه گیری تأمل کنند ، نزدیک به ۳۰٪ از پاسخ دهندگان گفتند که آنها راه حل های امنیتی متمرکز در دسترس ندارند و در طی همه گیری برای مدیریت عملیات روزمره تلاش می کنند.

بسیاری از رهبران امنیتی همچنین یک نقطه درد در استفاده از داده ها برای امنیت فیزیکی را پذیرفتند – ۷۰٪ گفتند که آنها با داده ها مشکل دارند ، از بسیار زیاد ، کم یا عدم درک نحوه استفاده از آنها.

از نظر فناوری ۶۱٪ از پاسخ دهندگان خاطرنشان کردند که مهمترین هدف برای آنها ادغام در سال ۲۰۲۱ بود و علاوه بر این ، ۲۶٪ گفتند که فناوری برای اجرای ردیابی تماس ، فاصله اجتماعی و الزامات انطباق ساختمان سالم برای پاسخ به بیماری همه گیر بسیار مهم است.

موتوجستجوی صنعت حفاظت: http://www.kalasec.ir

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *