۱۴۰۱-۰۳-۰۱

اطفا حریق آشپزخانه با ساشه های خاموش کننده مخصوص (فیلم)

اطفا حریق آشپزخانه

 

اطفا حریق آشپزخانه با ساشه های خاموش کننده مخصوص

آتشسوزی در آشپزخانه ها حتی کوچک هم باشد، همیشه دردسر ساز بوده است. بخصوص گر گرفتن آتش در تابه ها که بخاطر نا آگاهی فرد ممکنست تبدیل به حادثه ای بزرگ شود.  همانطور که می دانید، ترکیب روغن داغ با آب باعث شعله ور شدن ناگهانی آتش می شود.

از طرفی چنانچه فرد آگاه باشد و از کپسول خاموش کننده جهت اطفا حریق آشپزخانه استفاده کند، مشکل دیگزی به وجود می آید. پس از خاموش کردن آتش درون تابه، مواد کپسول همه جا پخش شده و تمیز کردن آن کار آسانی نیست. همچنین مواد کپسول خاموش کننده ممکن است به برخی تجهیزات آسیب بزند.

به دنبال حل این معضل، ساشه اطفا حریق طراحی و تولید شد.

 

این ساشه بدون اینکه حتی نیاز به باز کردن داشته باشد، آتش تابه را در همان نقطه خاموش می کند و از بروز و انتشار حریق به دیگر نقاط جلوگیری می کند.

همچنین با استفاده از این ساشه ها، از کثیف کاری و آسیب به تجهیزات دیگر که ناشی از مواد کپسول خاموش کننده ها است ، جلوگیری می شود.

نام محصولی که در فیلم مشاهده می کنید، PanSafe است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت شرکت آن مراجعه نمایید: lifesafetechnologies

 

در سایت ایران آلارم و پیج اینستاگرام ایران آلارم آخرین اخبار، تکنولوژیها و محصولات جدید صنعت تجهیزات ایمنی و حفاظتی را دنبال کنید.

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. خیلی مقاله خوبی بود. چون کار ما در زمینه تجهیزات آشپزخانه صنعتی است می دانیم که چقدر این موضوع اهمیت داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *