تماس با ما:

021-66342265

برگزاری نمایشگاه تجهیزات حفاظتی ، ایمنی و آتشنشانی ایفسک لندن سال آینده، از ماه می به ماه دسامبر منتقل شد.

4 نمایشگاه تجهیزات حفاظتی ، امنیتی ، ایمنی ، آتشنشانی و اچ اس ای : Facilities Show ، Firex ، Ifsec و Safety & Health سال آینده طی روزهای دوم تا چهارم ماه دسامبر 2024 در مرکز نمایشگاهی اکسل لندن برگزار خواهد شد .

تاریخ برگزاری جدید ، پس از چند ماه مشورت با مدیران برند های کلیدی صنعت انتخاب گردید . به گفته مسئول برگزاری این نمایشگاه ، این تاریخ به مشتری ها فضای  مناسب تری برای کار و تعامل می دهد .

همچنین شراکت محتوا با Omdia مرکز تحقیقاتی صنعتی پیشرو در بازار ، به ارائه محتواهای سطح بالا و پیشرفته کمک شایانی می کند. واضح است که تکنولوژی باعث تغییرات سریع در تمام زمینه های می شود و بازدید کنندگان نیاز به فضایی برای آشنایی با تکنولوژی های روز، یادگیری و تبادل اطلاعات جهت ارتقا سطح دانش و شغل خود دارند. همکاری تیم تحلیل زیر ساخت های هوشمند Omdia با ایفسک فضای لازم با به بهترین شکل ممکن در این 3 روز فراهم می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه تجهیزات حفاظتی ، ایمنی و آتشنشانی ایفسک به سایت ifsecglobal.com مراجعه نمایید.

در سایت ایران آلارم ، اپلیکیشن ایران آلارم  و شبکه های اجتماعی ( اینستا ، تلگرام ، ایتا ، روبیکا با آیدی @iranalarm ) آخرین اخبار ، تکنولوژی ها ، محصولات جدید شرکت های خارجی و تولیدکنندگان ایرانی و رویدادهای صنعت تجهیزات ایمنی و حفاظتی را دنبال کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *