۱۴۰۰-۱۱-۰۶

دوربین حرارتی با تحولی بزرگ در صنعت ایمنی و امنیت روبرو خواهد شد

دوربین حرارتی جدید فلیر

و حالا تحولی بزرگ در نسل دوربین های حرارتی توسط کمپانی Flir کلید خورد 

 

فلیر، شرکت پیشرو در تجهیزات و سیستم امنیتی هوایی، زمینی و دریایی، یک دوربین حرارتی کوچک جدید منحصربفرد به سری دوربین های Boson اضافه کرد.

هسته دوربین حرارتی BOSON

هسته دوربین حرارتی BOSON

این دوربین کم وزن و کم مصرف رادیومتریک می تواند دمای هر پیکسل تصویر را جداگانه اندازه بگیرد. دوربین های حرارتی پیشین دمای کل تصویر را اندازه گیری می کردند و دقت پایین تری در اندازه گیری نسبت به این دوربین جدید دارند.

 

دوربین رادیومتریک بوسون در دو مدل Boson640 و Boson320 با چندین لنز متفاوت و قابلیت براورد داده های کمی حرارتی عرضه می شود. رزولوشن ۶۴۰ بوسون  ۶۴۰×۵۱۲ و رزولوشن ۳۲۰ بوسون ۳۲۰×۲۵۶ می باشد.

با توجه به دقت رادیومتریک در اندازه گیری و همچنین ماژول گرافیکی منحصربفرد آن، خطای اندازه گیری دمای این دوربین ±۵°C  یا ±۵% است.

همچنین نرم افزار Spot Meter Accuracy به اپراتور امکان محاسبه دمای داینامیک محیط و قابلیت اندازه گیری دمای نقطه ای را به این دوربین حرارتی می دهد.

دوربین حرارتی BOSON

دوربین حرارتی بوسون برای تجهیزات آتشنشانی، نظارت تصویری، سیستم های بدون سرنشین، مانیتورینگ صنعتی و .. کاربرد دارد.

 

حتی می توان دمای اشعه های نوری را که شیشه پنجره برروی سوژه مورد نظر منعکس می کند، جداگانه اندازه گرفت تا دمای دقیق نقطه مورد نظر به دست آید.

 

این قابلیت برای پروژه های حفاظت پیرامونی و سیستم های پهبادهای بدون سرنشین و ماشین های خودران بسیار دقیق عمل می کند.

هسته این دوربین حرارتی از یک دتکتور ۱۲ میکرون پیکسلی با حساسیت بالا بهره می برد. این دتکتور رزولوشن بالا را در وزنی سبک و ابعاد کوچک به ارمغان می آورد.

این هسته برای تجهیزات آتشنشانی همچون دوربین های سیستم اعلام حریق، نظارت تصویری مانند سیستم های حفاظت پیرامونی، سیستم های بدون سرنشین مثل پهبادها، مانیتورینگ صنعتی در فرودگاه ها، بندرگاه ها، صنایع نفت گاز پتروشیمی و .. کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت شرکت فلیر www.flir.com/products/boson مراجعه نمایید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *