۱۴۰۱-۰۳-۰۱

تیاندی : مهمترین ویژگی برند Tiandy در بازار ایران چیست؟

مهمترین ویژگی برند تیاندی در بازار ایران چیست؟

مهمترین ویژگی برند تیاندی در بازار ایران چیست؟

مهمترین ویژگی برند Tiandy در بازار ایران واردات و…در گفتگوی ویدئویی بالا ببینید…

به گزارش خبرنگار گروه ایران آلارم روز چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ طی مراسمی در محل وزارت صنعت و معدن و تجارت و با حضور معاونت محترم وزیر صمت قرار داد همکاری بین برند تیاندی و شرکت پارس ارتباط منعقد گردید. پس از آن ، نماینده جدید برند تیاندی بصورت رسمی معرفی شد،

به گزارش ایران آلارم نکته قابل توجه این قرار داد بلند مدت، استراتژی جدید و رویکرد ایجاد ساختار تولید این برند در آینده نزدیک در ایران می باشد که تدوین و امضا گردید.

 

آشنایی با شرکت پارس ارتباط نماینده جدید نام تجاری Tiandy :

شرکت پارس ارتباط افزار در سال ۱۳۸۳ با هدف تأمین نیازهای بازار شبکه ایران فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت با بکارگیری نیروهای متعهد، متخصص و کارآمد همواره در راستای افزایش سطح دسترسی عمومی به تکنولوژی های ارتباطی نوین کوشیده است.

این شرکت در مدت زمان بیش از یک دهه در زمینه تولید، تأمین، توزیع، آموزش و خدمات پس از فروش در حوزه های سیستم های حفاظتی و نظارت تصویری (هایک ویژن، هایلوک و حارس)، راهکارها و تجهیزات ذخیره سازی دیتا (کیونپ، سیگیت و وسترن دیجیتال)، تجهیزات شبکه های کابلی و بی سیم (تی پی لینک، میکروتیک و مرکوسیس)، انواع سرورها و ایستگاه هاى کارى تجارى (ایسوس)، رایانه های خانگی و صنعتی (ازراک)، تجهیزات حفاظت پیرامونی و اعلام سرقت (ای وی اس الکترونیک) حضور فعال و پرقدرتی در بازار ایران داشته است.

همزمان با توسعه شبکه نمایندگی فروش، این شرکت اقدام به گسترش دفاتر ارائه خدمات پس از فروش در سرتاسر ایران کرد و هم اکنون دارای بیش از ۲۳ مرکز خدمات پس از فروش در کشور می باشد.

 

در سایت ایران آلارم و پیج اینستاگرام ایران آلارم آخرین اخبار، تکنولوژیها و محصولات جدید صنعت تجهیزات ایمنی و حفاظتی را دنبال کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *