۱۴۰۰-۱۱-۰۶

درباره ما :

  مجموعه ایران آلارم (۱۳۸۵شروع)

مرکز علمی، تخصصی و اطلاع‌رسانی صنایع ایمنی، حفاظتی و امنیتی ایران

( گروه ایران آلارم – Iran Alarm Group ) متشکل از :

  1. دپارتمان فضای مجازی (آلارم تی وی . با مجوز رسمی از سازمان صدا وسیما)
  2. دپارتمان انتشار کتاب و مجلات تخصصی
  3. دپارتمان نمایشگاه، سمینار و روابط بین‌الملل

 

از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز نموده و توانسته است سهم قابل‌توجهی در زمینه اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در این صنعت را به خود اختصاص دهد. این مرکز با زیرگروه‌های اطلاع‌رسانی متعدد خود، تقریباً تمامی اطلاعات ونیازمندی های صنایع حفاظتی ، امنیتی، ایمنی و آتش نشانی ایران را پوشش داده است.

 

  1. دپارتمان فضای مجازی

این دپارتمان  به منظور ارتباط سریع و موثر شرکت‌ها و متخصصین در سراسر ایران طراحی و اجرا شده که باتوجه به دور بودن شهرهای مختلف به مراکز اصلی و بازار صنعت، به‌سرعت توانست پل ارتباطی قابل‌قبولی را برای همکاران و مشتریان بوجود آورد.

این بخش شامل ابزار مختلف تخصصی مانند سایت ها اینترنتی – تلگرام – اینستاگرام – لینکدین – اپلیکیشن موبایل وجدیدترین علوم اطلاع رسانی می باشد.

www.iranalarm.com

 ۲. دپارتمان انتشار کتاب و مجلات تخصصی

دپارتمان انتشار کتاب و مجلات تخصصی، از سال ۱۳۸۵ ماهنامه‌ حفاظت و ساختمان را با موضوعیت اطلاع‌رسانی صنعت حفاظت و امنیت چاپ و از طریق پست، به صورت رایگان  برای  شرکت های‌ تولیدی، خدماتی و فروشگاه‌های مرتبط با صنایع حفاظتی ایران، دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، مراکز تحقیقات سیاست علمی کشور، استانداری‌ها، ادارات آگاهی و نیروهای انتظامی، شرکت‌های فعال خدمات حفاظتی و مراقبتی تهران زیرنظر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و پلیس پیشگیری ف.ا تهران بزرگ، سازمان‌های دولتی ، بانک‌ها و بیمه‌ها، شهرداری‌‌ها، سازمان‌های نظام مهندسی و مهندسین مشاور، شرکت‌های بزرگ ساختمانی، سفارتخانه‌ها،  مراکز مهم فرهنگی استان تهران و …… توزیع می‌نماید.

کلیه‌ی پالایشگاه‌ها، پتروشیمی‌ها، نیروگاه‌ها، صنایع نظامی و انتظامی، فرودگاه‌ها، زندان‌ها، معـادن، داروسـازی‌ها، خودروسـازی‌ها، شرکت‌های رنگ‌سازی، شیمیـایی، مهندسیـن مشـاور، کانـون‌های دادگستری، بانک‌ها، بیمه‌ها، پیمانکاران پروژه‌های اجرایی، مجتمـع‌های اداری و تجاری، دانشگــاه‌ها، مدارس و حتی خانـواده‌ها هستند که این امر ایجـاب می‌نماید تا ضمن دقت و ارائه‌ی اطلاعـات جامع و صحیـح، از اسپانســر‌های دارای توانمنـدی کامل در تأمین نیازهای مرتبط بهره‌گیری شود.

 

 

 

 

در حال حاضر گروه ایران آلارم ۲ مجله مکتوب در حوزه حفاظت و ایمنی منتشر می نماید:

 

        ۱- مجله حفاظت و ساختمان  

۲- مجله حریق –  نخستین مجله صنعت ایمنی و آتش نشانی کشور

 

         کتاب مرجع  صنایع حفاظتی ایران و کتاب مرجع صنایع ایمنی وآتش نشانی

از جمله فعالیت‌های دیگر دپارتمان انتشار کتاب و مجلات تخصصی، تهیه و تدوین اولین مرجع صنایع و شرکت‌های   فعال ایمنی، حفاظتی و امنیتی است که در طی سال ۱۳۸۶ در کتابی تحت عنوان کتاب مرجع صنایع حفاظتی ایران

( Iran Secu Book ) به چاپ رسید. این کتاب که به صورت یک بانک اطلاعاتی قدرتمند در اختیار شرکت‌ها، سازمان‌ها و حتی پیمانکاران و مهندسین مشاور پروژه‌های اجرایی سراسر ایران قرار گرفته است، هرساله به‌روزآوری و منتشر می‌گردد .

دیگر کتاب  دپارتمان انتشار کتاب و مجلات تخصصی، تهیه و تدوین اولین مرجع صنایع و شرکت‌های فعال ایمنی و آتش نشانی  است که در طی سال ۱۳۸۹ در کتابی تحت عنوان کتاب صنایع ایمنی و آتش نشانی ایران

 ( Iran Fire Book ) به چاپ رسید. این کتاب که به صورت یک بانک اطلاعاتی قدرتمند در اختیار شرکت‌ها، سازمان‌ها و حتی پیمانکاران و مهندسین مشاور پروژه‌های اجرایی سراسر ایران قرار گرفته است، هرساله به‌روزآوری و منتشر می‌گردد .

 

۵- حضور فعال در نمایشگاه‌ها و سمینارهای داخلی و خارجی  

دپارتمان نمایشگاه و روابط بین‌الملل با حضور تهاتری ( همکاری متقابل با برگزارکننده ) و ارائه مجلات در تمام نمایشگاه‌ها و همایش‌های مرتبط سعی در جذب مخاطبان جدید و گسترش ارتباطات می‌نماید که از جمله آنها می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

نمایشگاه تجهیزات ایمنی و امنیتی پلیس تهران ایپاس از سال ۱۳۹۶ بعنوان رسانه حامی ، مشاور و همکاری در چاپ کتاب ، فروش غرفه و …

برگزاری ۴ دوره نمایشگاه حفاظتی و ایمنی استان خوزستان  با همکاری استانداری خوزستان و شرکت نمایشگا های اهواز

بنیانگذار نمایشگاه سیستم‌های آتش‌نشانی و حریق اصفهان سال ۹۰ و نمایشگاه امنیت تبریز سال ۹۱

حضور  و همکاری در نمایشگاه ها و سمینارهای متعدد :..- نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان- نمایشگاه الکترونیک و کامپیوتر مشهد- نمایشگاه الکترونیک و کامپیوتر شیراز- نمایشگاه سیستم‌های حفاظتی بندرعباس- نمایشگاه ایکام ساری- نمایشگاه و سمینار RFID – همایش و سمینار اتوماسیون خانگی هانیول در ایران- نمایشگاه الکام تبریز- نمایشگاه صنعت ساختمان تهران۸۷ – ۸۸ – ۸۹ – اولین نمایشگاه تخصصی خدمات شهری، آتش‌نشانی و ایمنی قزوین- همایش تخصصی هوشمندسازی و سیستم‌های اخباری و سوانح استانداری چهار محال و بختیاری – سمینار بررسی علل حریق و حوادث HSE- نخستین کنفرانس ملی حمل و نقل مواد خطرناک و اثرات زیست محیطی – همایش‌های ملی ایمنی در کارگاه‌های ساختمانی – نمایشگاه‌های تخصصی صنعت ساختمان و تجهیزات حفاظتی- نمایشگاه‌های بین‌المللی الکترونیک کامپیوتر و تجارت الکتریکی- الکامپ- و نمایشگاه‌ها، سمینارها و همایش‌های مرتبط

 

 

۶- همکاری رسانه‌ای و تجاری با نمایشگاه‌های بین‌المللی

یکی از افتخارآمیزترین دستاوردهای فعالیت‌های‌ ۲۴ ساعته دپارتمان نمایشگاه و روابط بین‌الملل گروه ایران آلارم، برگزیده‌شدن این مجموعه ازطرف شرکت‌های برگزارکننده نمایشگاه‌های امنیتی دنیا، به‌عنوان قوی‌ترین اسپانسر مطبوعاتی ایرانی و دعوت به حضور، جذب غرفه و دیگر همکاری‌های بین‌المللی است. به نحوی که هم‌اکنون لینک همکاری با نمایشگا‌ه‌های ذیل در سایت آنها موجود است:

Intersec – secutech – ofsec – isaf – securitza – chinasecurity – essen – securika – …

 

 ۷- برگزاری تور بازدید از نمایشگاه‌های خارجی

با توجه به پتانسیل بالای مجموعه ایران آلارم در ارتباط با شرکت‌ها و نمایشگاه‌های خارجی، دپارتمان نمایشگاه و روابط بین‌الملل، با برگزاری تورهای بازدید نمایشگاهی، مدیران، کارشناسان شرکت‌های ایمنی، حفاظتی و امنیتی و همچنین علاقمندان را با آخرین دستاوردهای روز دنیا در نمایشگاه‌های آلمان، دبی، انگلیس، چین، تایوان و … آشنا می‌کند.