مجموعه ایران آلارم (1385شروع)

مركز علمي، تخصصي و اطلاع‌رساني صنايع ایمنی، حفاظتي و امنیتی ايران

( گروه ایران آلارم – Iran Alarm Group ) متشكل از :

  1. دپارتمان فضای مجازی (آلارم تی وی . با مجوز رسمی از سازمان صدا وسیما)
  2. دپارتمان انتشار کتاب و مجلات تخصصی
  3. دپارتمان نمایشگاه، سمینار و روابط بین‌الملل

 

از سال 1385 فعاليت خود را آغاز نموده و توانسته است سهم قابل‌توجهي در زمينه اطلاع‌رساني و فرهنگ‌سازي در اين صنعت را به خود اختصاص دهد. این مرکز با زیرگروه‌های اطلاع‌رسانی متعدد خود، تقریباً تمامی اطلاعات ونیازمندی های صنایع حفاظتی ، امنیتی، ایمنی و آتش نشانی ایران را پوشش داده است.

 

  1. دپارتمان فضای مجازی

اين دپارتمان  به منظور ارتباط سریع و موثر شركت‌ها و متخصصين در سراسر ايران طراحي و اجرا شده که باتوجه به دور بودن شهرهاي مختلف به مراكز اصلي و بازار صنعت، به‌سرعت توانست پل ارتباطي قابل‌قبولي را براي همكاران و مشتريان بوجود آورد.

این بخش شامل ابزار مختلف تخصصي مانند سایت ها اینترنتی – تلگرام – اینستاگرام – لینکدین – اپلیکیشن موبایل وجدیدترین علوم اطلاع رسانی می باشد.

www.iranalarm.com

 2. دپارتمان انتشار کتاب و مجلات تخصصی

دپارتمان انتشار کتاب و مجلات تخصصی، از سال 1385 ماهنامه‌ حفاظت و ساختمان را با موضوعیت اطلاع‌رسانی صنعت حفاظت و امنیت چاپ و از طريق پست، به صورت رايگان  برای  شركت های‌ توليدي، خدماتي و فروشگاه‌هاي مرتبط با صنايع حفاظتي ايران، دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، مراکز تحقیقات سیاست علمی کشور، استانداری‌ها، ادارات آگاهي و نيروهاي انتظامی، شرکت‌های فعال خدمات حفاظتی و مراقبتی تهران زیرنظر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و پلیس پیشگیری ف.ا تهران بزرگ، سازمان‌های دولتی ، بانك‌ها و بیمه‌ها، شهرداری‌‌ها، سازمان‌های نظام مهندسی و مهندسين مشاور، شركت‌هاي بزرگ ساختماني، سفارتخانه‌ها،  مراکز مهم فرهنگی استان تهران و …… توزيع مي‌نماید.

کلیه‌ی پالایشگاه‌ها، پتروشیمی‌ها، نیروگاه‌ها، صنایع نظامی و انتظامی، فرودگاه‌ها، زندان‌ها، معـادن، داروسـازی‌ها، خودروسـازی‌ها، شرکت‌های رنگ‌سازی، شیمیـایی، مهندسیـن مشـاور، کانـون‌های دادگستری، بانک‌ها، بیمه‌ها، پیمانکاران پروژه‌های اجرایی، مجتمـع‌های اداری و تجاری، دانشگــاه‌ها، مدارس و حتی خانـواده‌ها هستند که این امر ایجـاب می‌نماید تا ضمن دقت و ارائه‌ی اطلاعـات جامع و صحیـح، از اسپانســر‌های دارای توانمنـدی کامل در تأمین نیازهای مرتبط بهره‌گیری شود.

 

 

 

 

در حال حاضر گروه ایران آلارم 2 مجله مکتوب در حوزه حفاظت و ایمنی منتشر می نماید:

 

        1- مجله حفاظت و ساختمان  

2- مجله حریق –  نخستین مجله صنعت ایمنی و آتش نشانی کشور

 

         كتاب مرجع  صنايع حفاظتي ايران و کتاب مرجع صنایع ایمنی وآتش نشانی

از جمله فعاليت‌هاي دیگر دپارتمان انتشار کتاب و مجلات تخصصی، تهيه و تدوين اولين مرجع صنایع و شرکت‌های   فعال ایمنی، حفاظتی و امنیتی است که در طي سال 1386 در کتابی تحت عنوان كتاب مرجع صنايع حفاظتي ايران

( Iran Secu Book ) به چاپ رسید. اين كتاب كه به صورت يك بانك اطلاعاتي قدرتمند در اختيار شرکت‌ها، سازمان‌ها و حتی پیمانکاران و مهندسین مشاور پروژه‌های اجرایی سراسر ایران قرار گرفته است، هرساله به‌روزآوری و منتشر می‌گردد .

دیگر کتاب  دپارتمان انتشار کتاب و مجلات تخصصی، تهيه و تدوين اولين مرجع صنایع و شرکت‌های فعال ایمنی و آتش نشانی  است که در طي سال 1389 در کتابی تحت عنوان كتاب صنايع ایمنی و آتش نشانی ايران

 ( Iran Fire Book ) به چاپ رسید. اين كتاب كه به صورت يك بانك اطلاعاتي قدرتمند در اختيار شرکت‌ها، سازمان‌ها و حتی پیمانکاران و مهندسین مشاور پروژه‌های اجرایی سراسر ایران قرار گرفته است، هرساله به‌روزآوری و منتشر می‌گردد .

 

5- حضور فعال در نمايشگاه‌ها و سمینارهای داخلی و خارجی  

دپارتمان نمایشگاه و روابط بین‌الملل با حضور تهاتری ( همكاري متقابل با برگزاركننده ) و ارائه مجلات در تمام نمايشگاه‌ها و همايش‌های مرتبط سعی در جذب مخاطبان جدید و گسترش ارتباطات می‌نماید که از جمله آنها می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

نمايشگاه تجهيزات ايمني و امنيتي پليس تهران ایپاس از سال 1396 بعنوان رسانه حامی ، مشاور و همکاری در چاپ کتاب ، فروش غرفه و …

برگزاری 4 دوره نمایشگاه حفاظتی و ایمنی استان خوزستان  با همکاری استانداری خوزستان و شرکت نمایشگا های اهواز

بنیانگذار نمايشگاه سيستم‌هاي آتش‌نشاني و حريق اصفهان سال 90 و نمایشگاه امنیت تبریز سال 91

حضور  و همکاری در نمایشگاه ها و سمینارهای متعدد :..- نمايشگاه طلا و جواهر اصفهان- نمايشگاه الكترونيك و كامپيوتر مشهد- نمايشگاه الكترونيك و كامپيوتر شيراز- نمايشگاه سيستم‌هاي حفاظتي بندرعباس- نمايشگاه ايكام ساري- نمايشگاه و سمينار RFID – همايش و سمينار اتوماسيون خانگي هانيول در ايران- نمايشگاه الكام تبريز- نمايشگاه صنعت ساختمان تهران87 – 88 – 89 – اولين نمايشگاه تخصصي خدمات شهري، آتش‌نشاني و ايمني قزوين- همايش تخصصي هوشمندسازی و سيستم‌هاي اخباري و سوانح استانداري چهار محال و بختياري – سمينار بررسي علل حريق و حوادث HSE- نخستين كنفرانس ملي حمل و نقل مواد خطرناك و اثرات زيست محيطي – همايش‌های ملي ايمني در كارگاه‌هاي ساختماني – نمايشگاه‌های تخصصي صنعت ساختمان و تجهيزات حفاظتي- نمايشگاه‌های بين‌المللي الكترونيك كامپيوتر و تجارت الكتريكي- الكامپ- و نمایشگاه‌ها، سمینارها و همایش‌های مرتبط

 

 

6- همکاری رسانه‌ای و تجاری با نمایشگاه‌های بین‌المللی

یکی از افتخارآمیزترین دستاوردهای فعالیت‌های‌ 24 ساعته دپارتمان نمایشگاه و روابط بین‌الملل گروه ایران آلارم، برگزیده‌شدن این مجموعه ازطرف شرکت‌های برگزارکننده نمایشگاه‌های امنیتی دنیا، به‌عنوان قوی‌ترین اسپانسر مطبوعاتی ایرانی و دعوت به حضور، جذب غرفه و دیگر همکاری‌های بین‌المللی است. به نحوی که هم‌اکنون لینک همکاری با نمایشگا‌ه‌های ذیل در سایت آنها موجود است:

Intersec – secutech – ofsec – isaf – securitza – chinasecurity – essen – securika – …

 

 7- برگزاری تور بازدید از نمایشگاه‌های خارجی

با توجه به پتانسیل بالای مجموعه ایران آلارم در ارتباط با شرکت‌ها و نمایشگاه‌های خارجی، دپارتمان نمایشگاه و روابط بین‌الملل، با برگزاری تورهای بازدید نمایشگاهی، مدیران، کارشناسان شرکت‌های ایمنی، حفاظتی و امنیتی و همچنین علاقمندان را با آخرین دستاوردهای روز دنیا در نمایشگاه‌های آلمان، دبی، انگلیس، چین، تایوان و … آشنا می‌کند.