۱۴۰۰-۰۹-۱۸

دستگاه منحصر بفرد تشخیص چهره + عنبیه TBS

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۳ سال قبل
  • بدون دیدگاه

 

TBS Biometrics در حال معرفی یک reader انقلابی است که تشخیص چهره و الگوریتم عنبیه ادغام شده را به نمایش می گذارد. تمایز آن از ادغام تشخیص چهره و تشخیص عنبیه سرچشمه می گیرد که باعث دقت قدرتمندتری می شود. سنسور عنبیه هر دو چشم را اسکن می کند در حالی که سنسور چهره به صورت اتوماتیک برای تشخیص قد کاربر و تنظیم مورد استفاده قرار می گرفت.
TBS 2D Eye با ادغام دو تکنولوژی در یک دستگاه بر محدودیت های هر تکنولوژی به صورت جداگانه غلبه می کند. تعامل تشخیص چهره آن برای کاربران بسیار راحت است در حین این که شناسایی بر پایه عنبیه آن بالاترین سطوح دقت ارائه شده توسط تکنولوژی مدرن را تضمین می کند. علاوه بر آن، ۲D Eye اجازه شناسایی چند منظوره توسط Pin و RFID را می دهد.

 

 

صفحه نمایش آن با یک طراحی جذاب و شفاف، اجازه یک تعامل و سفارشی کردن بسیاری را می دهد و به طور قابل ملاحظه ای این فرصت را به کاربران می دهد تا خودشان را در حال فرآیند ضبط مشابه با تشخیص چهره ببینند.
این محصول از اداره ها تا فرودگاه ها، از دولت تا سلامتی، مراکز تحقیقاتی و زیرساخت های حیاتی، در هر جایی که امنیت غالب است، راه حل را فراهم می کند.
The 2D Eye، TBS را بیشتر وارد جبهه راه حل های بیومتریک یکپارچه می سازد. دو سنسور بیومتریک غیر لمسی و چهار تکنولوژی سنسور اثر انگشت لمسی متفاوت، پورتفولیوی جذابی را در دست یکپارچه سازان بی شمار سیستم کامل می کنند تا راه حل های بیومتریک یکپارچه ای را برای حضور و غیاب و کنترل دسترسی فراهم کنند.

منبع:www.tbs-biometrics.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *