۱۴۰۰-۰۹-۱۸

دوربین مداربسته اکسیس خیالتان را از صنعت حمل و نقل آسوده می کند!

دوربین مداربسته اکسیس

این دوربین مداربسته اکسیس کوچک ولی قدرتمند، خیالتان را از امنیت صنعت حمل و نقل آسوده می کند!

طی سال های اخیر، امنیت مردم در سطح اجتماع به خصوص در پروژه های شهر هوشمند، بسیار اهمیت پیدا کرده است. یکی از ویژگی های مهم شهر هوشمند، امنیت مسافران در وسائل نقلیه عمومی است. در همین راستا شرکت های پیشرو در طراحی و تولید تجهیزات و سیستم های امنیتی همچون دوربین مداربسته اکسیس محصولات ویژه خود را با قابلیت های مرتبط و لازم روانه بازار کرده اند.

دوربین مداربسته اکسیس مدل Axis P3925-LRE مخصوص مانتیورینگ در اتوبوس ها، قطارها و وسائل نقلیه عمومی طراحی و ساخته شده است. همچنین این دوربین در امر نگهداری سیستم حمل و نقل ریلی و لوکومتیو ها مثلا پاره شدن نوار کالکتور پانتوگرف کاربرد دارد.

 

AXIS CCTV CAMERA

دوربین Axis P3925-LRE مخصوص مانتیورینگ در اتوبوس ها، قطارها و وسائل نقلیه عمومی طراحی و ساخته شده است.

این دوربین کنج جدید شرکت اکسیس از کیفیت تصویری بینظیر ۱۰۸۰ پیکسل با  WDR فورنسیک برخوردار است.

تکنولوژی WDR فورنسیک یک الگوریتم پردازش تصویر پیشرفته است که نویزها را کاهش می دهد. این تکنولوژی کیفیت تصویر را حتی وقتی در یک صحنه دو ناحیه روشن و تاریک وجود داشته باشد تضمین می کند.

 

علاوه بر آن، تکنولوژی Plus Lightfinder امکان ارائه تصاویری رنگی و شارپ در یک محیط کم نور را در این دوربین مداربسته AXIS فراهم می کند.

طبق گفته کمپانی اکسیس، این دوربین در تاریکی مطلق هم کار خود را به نحو احسنت انجام می دهد.

این دوربین مداربسته کنجی کوچک ولی قدرتمند با وجود سخت افزار تایید شده (signed firmware) و بوت امن (secure boot) در برابر دسترسی های غیرمجاز و مشکوک کاملا ایمن است.

همچنین جهت اطمینان بیشتر درصورتیکه ضربه غیر معمول و محکمی به دوربین وارد شود، فورا آلارمی برای مرکز مانیتورینگ ارسال می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت AXIS.COM مراجعه نمایید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *