تماس با ما:

021-66342265


آیا بازار اعلام حریق و تجهیزات آن تا سال 2030 رشد مطلوبی خواهد داشت؟

طبق تحقیقات موسسه پژوهشی و تحقیقاتی Grand View Research  پیش بینی می شود بازار جهانی اعلام حریق از سال 2023 تا سال 2030 با نرخ رشد 7.2 درصد به ارزش 56.07 میلیارد دلار آمریکا برسد. قابل توجه است که ارزش این بازار تا پایان سال 2022 ، 32.03 میلیارد دلار براورد شده بود.

بررسی ها نشان می دهد ، گسترش سیستم های ایمنی حریق در خانه ها ، ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری در سال های پیش رو بیشترین تاثیر را بر گسترش بازار این صنعت خواهد گذاشت .

همچنین پژوهشگران و متخصصین معتقدند این بازار با دستاورد ها و پیشرفت های تکنولوژیکی از سوی تولید کنندگان مطرح جهانی همچون برند های Bosch ، Gentex ، Siemens ، Honeywell ، Hochiki و … روز به روز بیشتر تغذیه خواهد شد و با صنعتی تر شدن جوامع و آگاهی هر چه بیشتر مردم از مزایای سیستم اعلام حریق ، میل به استفاده از این سیستم ها افزایش خواهد یافت .

از طرفی بخش های تجاری و صنعتی در کشورهای مختلف در حال گسترش هستند و برقراری ایمنی کارمندان و کارگران جزو وظایف و دغدغه های اساسی و حیاتی صاحبان مشاغل است که از طرف دولت ها نیز بر روی آن تاکید قانونی می شود. بنابراین استفاده از سیستم های اعلام حریق در راستای بالا برادن هر چه بیشتر ایمنی پرسنل و کارمندان ، افزایش خواهد یافت .

جهت اطلاع از جزئیات این تحلیل و آمار موسسه تحقیقاتی گرند ویو سرچ می توانید به سایت www.grandviewresearch.com مراجعه نمایید .

در سایت ایران آلارم ، اپلیکیشن ایران آلارم  و شبکه های اجتماعی ( اینستا ، تلگرام ، ایتا ، روبیکا با آیدی @iranalarm ) آخرین اخبار ، تکنولوژی ها ، محصولات جدید شرکت های خارجی و تولیدکنندگان ایرانی و رویدادهای صنعت تجهیزات ایمنی و حفاظتی را دنبال کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *