۱۳۹۹-۰۴-۲۱

زنگ خطر اجاق گاز Innohome

به علاوه، سیستم های کشف حرکت بیشتر قابل پیکره بندی هستند که معمولا در آن می توانید مناطق مشخصی از میدان دید دوربین را که

 

آشپزخانه ناحیه ای در خانه است که بیشتر از هر جایی در معرض خطر آتش سوزی قرار دارد و – به خاطر فراوانی هشدارهای نادرست – زنگ خطرهای دودی سنتی دیگر توصیه نمی شود.
سیستم هشدار Innohome Stove یک راه حل مقرون به صرفه است که می تواند به طور چشمگیری امنیت آشپزخانه از نظر آتش سوزی را بهبود ببخشد. این وسیله قبل از این که گازهای سمی تولید شوند و قبل از این که یک آتش سوزی بتواند شروع شود، به کاربر درباره یک موقعیت خطرناک هشدار می دهد. برخی خدمات آتش نشانی انگلستان هم اکنون در حال نصب زنگ های خطر Stove در خانه های پر از خطر هستند.
زنگ خطر Stove با آهنربا زیر هود آشپزخانه یا با پیچ روی دیوار یا به پنل اجاق گاز وصل شده است. این دستگاه کوچک ولی بسیار هوشمند هشدار خطرهای احتمالی را می دهد به طوری که یک هشدار صوتی را قبل از تشکیل گازهای سمی و قبل از این که یک آتش روشن شود، به صدا در می آورد.
زنگ خطر Stove یک وسیله کوچک است که زیر هود با آهنربا یا روی دیوار با پیچ وصل می شود. این وسیله با هشدار پیش از این که آتش سوزی شروع شود، درباره یک وضعیت خطرناک هشدار می دهد.
• سیستم هشدار حداکثر دمای هوشمند، دماهای بالا و خطرناک را شناسایی می کند.
• نرخ هشدار افزایش دمای هوشمند، بر تغییرات دمای بالای اجاق گاز نظارت می کند. افزایش دما با شیب زیاد نشانه ای از یک خطر آتش سوزی در حال گسترش است.
• گرمای بیش از حد را در گسترش وضعیت های خطرناک به سرعت شناسایی می کند.
• حساسیت خود را طبق شیوه آشپزی شما یاد می گیرد.
• مطابق با تمام انواع اجاق گازها.
• می تواند با استفاده از آهنربا فورا بدون هیچ ابزار، کابل یا منبع تغذیه خارجی نصب شود.
• پنج سال طول عمر باتری – باتری می تواند به سادگی تعویض شود.
منبع: firesafetysearch.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *