۱۴۰۰-۰۱-۲۵

سری جدید آیروسل دود Detectortesters – اکنون در دسترس است!

 

Detectortesters به تازگی اعلام کرد که سری کامل محصولات آیروسل دود ۲۰۱۸ برای تست شناساگر ها، اکنون در دسترس است.
یکی از این محصولات، آیروسل دود Solo A10 است که اکنون یکی از دو گزینه جدید در دسترس برای استفاده با دیسپنسرSolo 330 می باشد. Solo A10 ها، مطابق با جدیدترین مقررات، یک راه حل غیر قابل اشتعال و بدون HFC است. آیروسل جدید، که دقیقا مانند روش مدل قبلی خود یعنی Solo A3 کار می کند، با دیسپنسرSolo 330 ، برای تست شناساگرهای دود به کار می رود.
اکنون که Solo A3 دیگر تولید نمی شود، Solo A10 – با وجود مهندسان آتش و صاحبان ساختمان که مشخصا مشتاق به ادامه استفاده از یک راه حل غیر قابل اشتعال و سازگار هستند – به سرعت خود را به عنوان جایگزین شماره یک اثبات کرده است. Solo A10 مانند Solo A3 در قوطی های ۲۵۰ میلی لیتری در دسترس است. این محصول کار قوطی آبی و سفید بی نظیر را به نمایش می گذارد و برند برجسته صنعت Solo را بر روی خود دارد.

 

 

دامنه کامل آیروسل دود Detectortesters اکنون شامل:

Solo A10: تستر شناساگر دود ۲۵۰ میلی لیتری برای استفاده با Solo 330 dispenser (غیر قابل اشتعال). یک قوطی با اندازه کوچک تر ۱۵۰ میلی لیتری Solo A10 اکنون در دسترس است.

Solo A5: یک تستر شناساگر دود ۲۵۰ میلی لیتری برای استفاده با Solo 330 dispenser (اشتعال پذیر).

SmokeSabre: طراحی شده برای تست با دست که برای استفاده گاه به گاه یا به عنوان یک پشتیبان برای آزمایش کننده اصلی عالی است.

منبع: www.detectortesters.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *