۱۴۰۰-۰۸-۰۳

شناساگر دود پرتویی Fireray Oneخودش را هم تراز می کند

چه طور به سیستم های حفاظتی در مکان های صنعتی برق کافی برسانیم؟

 

FFE یک تولید کننده مستقل بیم دتکتور یا شناساگرهای دود پرتویی در انگلستان، بیش از دو دهه، در تکنولوژی شناسایی پرتویی پیشگام بوده تا مشکلات عملکرد رایج مانند هشدارهای آزار دهنده به خاطر نور خورشید، حرکات ساختمان، سطوح منعکس کننده و هم ترازی کاربر را با شناساگرهای پرتویی سنتی را از پیش رو بردارد. بیش از نیم میلیون شناساگر پرتویی Fireray در سطح جهانی نصب شده اند که از بسیاری از معتبرترین ساختمان های جهان شامل قصر باکینگهام و فرودگاه دبی محافظت می کند.
FFE، با در نظر گرفتن این که شناساگرهای پرتویی اغلب تنها بخش کوچکی از سیستم اعلام حریق کلی هستند، متوجه شد که متخصصان آتش نشانی به شناساگر ساده ای نیاز دارند که در دسترس همه، از متخصصان گرفته تا افراد دارای معلومات متنوع، از طراحان سیستم گرفته تا مهندسان میدانی باشد و تضمین کند که شناساگر پرتویی در محیط های متنوع به طور عالی عمل خواهد کرد. برای رسیدن به چنین سادگی برای کاربران نهایی، کارهای مهندسی دشوار زیادی توسط تیم FFE برای دانش تخصصی instil FFE در شناساگر دود پرتویی در درون خود شناساگر Fireray One صورت گرفته است. این محصول یک شناساگر دود پرتویی مستقل با یک لیزر یکپارچه برای هم ترازی مرئی و یک پرتکل هم ترازی خودکار تعبیه شده درون آن است که پرتو مرئی را تنها در یک دقیقه و در عرض زدن سوییچ، به بازتاب کننده متمرکز و هم تراز می کند. این ویژگی ها تضمین می کند که هر کسی می تواند یک شناساگر پرتویی را به طور کامل هم تراز کند زیرا تجربه و دانش تخصصی شناسایی پرتویی در درون محصول مهندسی شده است! ویژگی هم ترازی خودکار این بیم دتکتور در یک دقیقه، نه تنها در حین نصب باعث صرفه جویی در زمان می شود بلکه کیفیت هم ترازی نیز توسط پروتکل اتوماسیون تضمین می شود.
Fireray One به لطف Light Cancellation Technology™ می تواند برای راحتی طراحی در مکان هایی مانند پنجره سقفی و اتاق های شیشه ای که ممکن است در معرض نور خورشید باشند، نصب شود. محدوده شناسایی افزایش یافته ۵ تا ۱۲۰ متری، اجازه نصب شناساگرهای پرتویی را در هر دو مکان های بزرگ و کوچک را می دهد.
منبع: www.ffeuk.com/firerayone

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *