۱۳۹۹-۱۲-۰۹

غلامرضا نبی بیدهندی، عضو هیات علمی دانشگاه تهران و دبیر سومین همایش ملی آتش نشانی و ایمنی شهری

 

به عنوان دبیر سومین همایش ملی آتش نشانی و ایمنی شهری توضیحاتی در ارتباط با کم و کیف برگزاری این دور از همایش ملی آتش نشانی و ایمنی شهری بفرمایید؟
این دوره از برگزاری همایش ملی آتش نشانی و ایمنی شهری، با حضور بیش از ۶۰۰ نفر از پژوهشگران، اندیشمندان مراکز تحقیقاتی و همچنین جمع کثیری از آتش نشانان سازمان آتش نشانی سراسر کشور، آتش نشانان وکارشناسان فرماندهان آتش نشانی کشورهای هلند، انگلیس، ایتالیا، فرانسه باشعار مشارکت عمومی، شکوفایی در هتل المپیک تهران برگزار شد.
به شکل کلی ۲۶۰ مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شد، که در کمیته علمی همایش مورد بررسی قرار گرفت و ۱۵ مقاله در قالب سخنرانی و مابقی در حدود ۱۲۵ مقاله به شکل پوستری و ۱۸ مقاله به شکل شفاهی ارائه شد، همچنین در این همایش علاوه بر ۵ سخنرانی اصلی و علمی؛ ۸ کارگاه تخصصی برگزار شد.
به عنوان یکی از اعضای علمی جامعه ضمن بیان تاثیر چنین همایش هایی بر جامعه آتش نشانی، نقطه قوت سومین همایش ملی آتش نشانی را چه می دانید؟
در این همایش، اثرات ایمنی به عنوان یک موهبت الهی مورد بررسی قرار گرفت، همچنین هیات کارشناسی برای ارزیابی و تجدید نظر مباحث مربوط به ایمنی تشکیل شد، برگزاری این قبیل همایش ها نقش بسزایی در به روز رسانی علم آتش نشانی و تبادل دانش و اطلاعات میان استادان، متخصصان و دانش آموختگان دانشگاه ها دارد.همایش امسال به گونه ای طراحی شد که علاوه برحضور صاحبان نظران و ارائه تازه های علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف آتش نشانی و ایمنی شهری، امکان مشارکت حداکثری استادان، دانشجویان و همچنین آتش نشانان در بحث ها را فراهم آورد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *