۱۴۰۰-۰۸-۰۳

فرودگاه های دبی با تکنولوژی ساختمان هوشمند هزینه ها را بهینه می سازد

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۳ سال قبل
  • بدون دیدگاه

 

فرودگاه های دبی از تکنولوژی ساختمانی هوشمند و تحلیل داده Siemens Building Technologies استفاده می کند تا صرفه جویی انرژی سالیانه تقریبا ۲۰ درصد در هر سال را در فرودگاه دوبی با اجرای اقدامات بازدهی انرژی در ترمینال ۱، ۲ و ۳ و Concourse B در فرودگاه بین المللی دبی تضمین کنند.
انتظار می رود نتیجه این پروژه هفت ساله که بر روی سیستم های آب و هوایی تمرکز دارد، کاهش انتشار CO2 تقریبا تا ۲۵۰۰۰ تن، صرفه جویی در برق سالانه تقریبا تا ۵۰ گیگاوات ساعت (GWH) و صرفه جویی در آب حدود ۲۱ میلیون گالون باشد. این ابتکار بخشی از استراتژی صرفه جویی در انرژی جامع فرودگاه های دبی و برنامه طراحی شده برای محدود کردن رد پای محیطی در هر دو فرودگاه خود است.
یک راه حل بهینه سازی انرژی سفارشی برای پروژه توسط زیمنس طراحی شده است که شامل دامنه ای از تکنولوژی های فیزیکی و دیجیتالی از جمله drive های فرکانس متغیر، پنل ها، سنسورها، کنترل های هوشمند، اندازه گیری انرژی و تاسیسات آبی موثر می شود. این موارد در سیستم های آب و هوایی برای بهینه سازی واحد های مدیریت هوا، سیستم آب سرد، هواساز پلنت و هواساز ثانویه و تامین و خروج سیستم های تهویه قرار می گیرند.
Siemens تا هفت سال مسئولیت طراحی، تامین، نصب، گماشتن، نگهداری و تعمیرات پروژه و همچنین اندازه گیری، تایید و تضمین صرفه جویی در انرژی را برعهده دارد.

منبع:securityworldmarket.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *