تماس با ما:

021-66342265

راهکار مقرون بصرفه NetMux™ Vi00103 شرکت ویجیترون، یک مالتی پلکسر پورت است که انتقال داده و برق را به دو دستگاه یا دوربین IP/POE از طریق تنها یک کابلCat5/6  امکان پذیر می کند. این محصول شامل یک ترکیب کننده و یک جداکننده پورت است.

Vi00103RX دو سیگنال  IP/PoE را ترکیب می کند و آنها را تنها از طریق یک کابل انتقال می دهد. این ترکیب کننده دو کابل پیگتیلCat5 ، 10 اینچی توکار دارد که به سوئیچ PoE وصل می شود. Vi00103TX دو سیگنال ترکیب شده را جدا می کند و آنها را به دو پورت سوئیچ PoE وصل می کند. هر پورت دو LED نمایشگر مجزا دارد که وضعیت آن پورت را نشان می دهد.

مالتی پلکسر Vi00103 برای هر دستگاه متصل، می تواند ورودی های PoE تا 37 وات را به راحتی انتقال دهد.

استفاده از این راهکار، سرعت و کیفیت نصب را بالا می برد و باعث کاهش مصرف کابل بکار رفته و زمان نصب می شود. همچنین امکان اضافه کردن دوربین و دیگر دستگاه های  IP/PoE را در هر زمانی به پروژه موجود می دهد. به این ترتیب مالتی پلکسر پورت نه تنها هزینه های اولیه کارفرما را کاهش می  دهد، بلکه هزینه ها ی مربوط به نگهداری و خدمات پس از فروش را نیز کم می کند.

ویجیترون تولید کنننده انواع تجیهزات شبکه معتقد است، کوچکترین جزئیات می تواند تاثیر بزرگی در اجرای اصولی و عملکرد صحیح شبکه بگذارد.

اخیرا این محصول موفق به دریافت جایزه ثبت اختراع آمریکا به شماره US-20220294654-A1 نیز شده است. منبع: vigitron.com

در سایت ایران آلارم ، اپلیکیشن ایران آلارم  و شبکه های اجتماعی ( اینستا ، تلگرام ، ایتا ، روبیکا با آیدی @iranalarm  و یا @iranalarmgroup ) آخرین اخبار ، تکنولوژی ها ، محصولات جدید شرکت های خارجی و تولیدکنندگان ایرانی و رویدادهای صنعت تجهیزات ایمنی و حفاظتی را دنبال کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *