۱۴۰۰-۰۹-۱۸

 ویستا وارد لیست مورد تایید سازمان آتش نشانی تهران شد

 وبستا

پس از رونمایی محصول اعلام حریق هوشمند  جدید شرکت آشکار ساز حریق اکنون و پس از طی فرآیند اخذ تاییدیه این محصول با نشان تجاری ویستا وارد لیست موردتایید سازمان آتش نشانی تهران قرار گرفت.

لازم به ذکر است شرکت آشکار ساز حریق  آماده همکاری و تبادل اطلاعات فنی در خصوص سیستم های اعلام و اطفاء حریق بطور تخصصی با پروژه های ساختمانی و صنعتی در سراسر کشور می باشد.  شرکت مهندسی آشکار ساز صنعت ایمن با ۲۵ سال سابقه درخشان و ارائه محصولات در زمینه مشاوره، طراحی، فروش، نصب و راه اندازی سیستم های اعلام و اطفاء حریق با برند تجاری ویستا به بازار کشورمان؛ این بار هم توانست با مهندسی معکوس بومی سازی سیستم اعلام حریق هوشمند آدرس پذیر از وابستگی کشورمان به نمونه‌های خارجی آن جلوگیری کند.

حاجتی مدیر این برند در حاشیه رونمایی از سیستم اعلام حریق هوشمند آدرس پذیر گفت: به لطف خداوند و توانمندی متخصصانمان توانستیم بعد از ارائه سیستم های اعلام حریق متعارف مان که برای ساختمان های کوچک و متوسط بوده است، امروز از سیستم های آدرس پذیری که متعلق به ساختمان های بزرگ است رونمایی کنیم.

عبدولی معاون پیشگیری سازمان آتش نشانی تهران نیز در پایان ضمن بازدید از خط تولید، به مفید بودن این سیستم در سرعت بخشی به جلوگیری از حوادث احتمالی اشاره کرد و گفت: این سیستم با طراحی مناسب و قابلیت آدرس پذیری و عملکرد هوشمندانه می‌تواند در سیستم اعلام حریق جایگاه خوبی داشته باشد چرا که با نظر به نوع عملکرد آن امکان متصل شدن به سیستم مانیتورینگ سازمان آتشنشانی هماهنگی بوجود آورد و نیز می‌توانند با سیستم های BMS ساختمان ها ارتباط بگیرند و در آینده موجب شود سرعت اعلام و کشف حریق نزدیک تر و زودتر انجام گیرد .

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *