۱۴۰۰-۰۶-۲۸

اسپرینکلر اطفا حریق + سیستم روشنایی، در یک چراغ سقفی!

چراغ سقفی، در دو نقش اسپرینکلر اطفا حریق و روشنایی!

برای اولین بار

چراغ سقفی در دو نقش: اسپرینکلر اطفا حریق و روشنایی!

دو شرکت معروف تولید کننده لامپ های سقفی Lumi-Plugin و تجهیزات حفاظت حریق iMist، با همکاری یکدیگر یک چراغ سقفی تولید کردند که کار اسپرینکلر سیستم اطفا حریق را نیز انجام می دهد.

این چراغ سقفی ال ای دی با یک نازل واترمیست برروی سقف کاذب نصب می شود. وقتی حرارت حباب داخل نازل را می ترکاند، سپس سیستم واتر میست پرفشار فعال می شود و عملیات اطفا حریق صورت می گیرد.

طی ۳۰ ثانیه بعد مواد واترمیست با فشار بالا تخلیه شده و دما در موقعیت و ارتفاع های مختلف توسط ترموکوبل اندازه گیری می شود. این اندازه گیری نشان می دهد که آیا حریق در تمام نقاط خاموش شده است یا خیر.

مدیران این دو شرکت مدعی اند این اولین بارست که یک سیستم واترمیست پرفشار با چراغ سقفی ترکیب می شود. این محصول علاوه بر اینکه بخاطر دوکاره بودنش مقرون به صرفه است، همراه با ایمنی، زیبایی دکور داخلی را نیز به ارمغان می آورد.

طی ۷ سال گذشته، محصولات Lumi-Plugin به ایمنی حریق، کم مصرف بودن و حفظ زیبایی دکوراسیون داخلی معروف بوده اند. حالا با ترکیب چراغ و اسپرینکلر واترمیست در یک محصول، گام بزرگتری در راستای ایمنی حریق و سیستم حفاظت حریق ساختمان ها برداشته است.

با این محصول علاوه بر اینکه در هزینه ها صرفه جویی می شود، زیبایی داخل خانه و یا محل کار نیز که همواره دغدغه طراحان دکوراسیون داخلی بوده است، تامین می شود.

 

دتکتور دود و چراغ سقفی

پیش ازین نیز این کمپانی چراغ های خود را به دتکتور دود، شعله، حرارتی و … مجهز کرده بود که بسیار مورد استقبال بازار قرار گرفت.

در این عکس یک چراق سقفی که در دل خود یک دتکتور دود به همراه دارد را مشاهده می کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت  imist.com یا  www.lumi-plugin.com مراجعه نمایید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *