۱۴۰۱-۰۲-۳۱

سیستم های اکسس کنترل تا ده سال آینده بازار رو به رشدی خواهند داشت

بازار داغ سیستم های اکسس کنترل

چه خبر از بازار داغ سیستم های اکسس کنترل ؟

طبق آخرین گزارش Fact MR، بازار سیستم های اکسس کنترل الکترونیکی تا سال ۲۰۳۱ از مرز ۱۹ میلیارد دلار با نرخ رشد بیش از ۸% می گذرد.

با اوج گیری نیاز به استفاده از سیستم های امنیتی برای اماکن تجاری و مسکونی، بازار تکنولوژی بکارگیری سیستم های کنترل تردد مبتنی بر کارت نیز رو به افزایش است. انتظار می رود فروش تکنولوژی مبتنی بر کارت از دیگر تکنولوژی ها پیشی گیرد.

در حال حاضر، براورد شده است تا پایان سال ۲۰۳۱ فروش سیستم های اکسس کنترل مبتنی بر کارت از مرز ۱/۵ میلیارد دلار بگذرد. از طرف دیگر نتایج حاکی از آنست که تا سال ۲۰۳۱، تکنولوژی بایومتریک در سیستم های کنترل تردد الکترونیکی نرخ رشد سالانه بالایی را رقم خواهد زد.

به کارگیری سیستم های اکسس کنترل الکترونیکی بیشتر در صنعت تجاری و درمان متمرکز خواهد بود. انتظار می رود، درامد از بخش های تجاری و صنعتی با دستیابی به رقم ۳/۴ میلیارد دلار تا انتهای سال ۲۰۲۱ بالاترین رشد را رقم بزند.

علاوه بر این، پیش بینی می شود، سازمان های نظامی و دولتی کشورهای ابرقدرت مثل آمریکا و چین بودجه شان را صرف تدارک سیستم های کنترل تردد چندلایه ای پیشرفته تر کنند.

همچنین مطالعات برروی بازار نشان می دهد که کشورهای آسیا اقیانوسیه به جز ژاپن (APEJ) بزرگترین بازار سیستم های کنترل تردد الکترونیکی در جهان خواهند شد. این منطقه جغرافیایی بین سال های ۲۰۲۱ تا ۲۰۳۱ فرصتی  به ارزش بیش از ۳۱۰ میلیون دلار خلق خواهد کرد.  و پس از آن کشورهای آمریکای شمالی دومین بازار بزرگ این سیستم ها طی این سال می شود.

از لحاظ محصولات، تکنولوژی مبتنی بر کارت بالاترین مصرف را تجربه خواهد کرد، در حالیکه تکنولوژی بایومتریک نیز رشد بی نظیری را رقم خواهد زد.

براساس این تحقیق، تا انتهای سال ۲۰۲۱، ارزش بازار  بخش دولتی و نظامی بیش از یک چهارم درامد کل بازار را از آن خود خواهد کرد و تا انتهای سال ۲۰۳۱ از مرز ۶/۶ میلیارد دلار خواهد گذشت.

در همین راستا شرکت های تولیدکننده پیشرو با عطش گرفتن بخش اعظم بازار در تولید محصولات جدید، با تکنولوژی های نوین به رقابت بیشتری خواهند پرداخت و همین امر موجب افزایش پتانسیل و رشد بازار جهانی خواهد شد.

منبع: FACTMR

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *