۱۴۰۰-۰۶-۲۸

کاترهای سری ۵۰۰۰ Holmatro

 

Holmatro به تازگی کاتر سری ۵۰۰۰ خود را که شامل ۴ مدل اصلی با قابلیت های جدید می شود را عرضه کرده است. هر مدل با تکنولوژی CORE (سیستم ابزار – شلنگ – پمپ)، یا با تکنولوژی باتری Greenline EVO در دسترس است.
سری جدید کاتر شامل کاتر سبک فشرده CU 5030 CL (9.5 کیلوگرم)، کاتر وظیفه سنگین CU 5060 که تمام ۹ دسته بندیNFPA را در بر دارد و دو مدل در این بین می باشد: CU 5040 و CU 5050. تمام مدل ها می توانند با باتری یا تکنولوژی CORE تغذیه شوند.
امکانات جدید آن است که می توانید نوع گیره کاتر را نیز انتخاب کنید: سنتی (صاف) یا زاویه دار. کاتر زاویه دار هولماترو با گیره ۳۰ درجه منحصر به فرد خود، راحتی کاربر را بهبود بخشیده و فضای کار را به حداکثر می رساند. برش زاویه دار دو مزیت مهم را به کاربر ارائه می کند:
• ارگونومی بهبود یافته: بدنه یک خودرو اغلب نیاز به برش از بالا دارد. این یعنی باید کاتر را تا سطح شانه یا بالاتر بالا بیاورید که از لحاظ فیزیکی، بسیار سخت است. برعکس آن نیز برقرار است: برش پایین یک خودرو نیازمند آن است که خم شوید که فشار زیادی به کمر وارد می کند. کاتر زاویه دار این مساله را حل می کند: گیره دارای زاویه به شما اجازه می دهد بالاتر یا پایین تر از سطح کمر در وضعیت بسیار راحت تری برش دهید.

 

 

• حداکثر فضای کار: کاتر زاویه دار هولماترو، ۳۰ درجه فضای کار بیشتر بین ابزار و خودرو در زمان برش ستون ها از طرفین را ارائه می کند. این امر امنیت مصدوم را افزایش می دهد و نیاز به جا به جایی موضع مجدد کاتر را حذف می کند. همین اصل در زمان نیاز به انجام یک برش عمودی در rocker channel برقرار است: فاصله بیشتری بین یک کاتر زاویه دار و زمین وجود دارد که از اهرم ناخواسته و جا به جایی خودرو اجتناب می کند.

 

منبع:fireproductsearch.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *