۱۴۰۱-۰۲-۳۱

محلول ضد حریق ND ANTI-FIRE SOLUTION

محلول ضد حریق ND ANTI-FIRE SOLUTION

محلول ضد حریق ND ANTI-FIRE SOLUTION

محلول ضد حریق

ND ANTI-FIRE SOLUTION ماده فشرده غیر قابل اشتعالی است که با پوشاندن سطح مولکولی مانع از رسیدن اکسیژن به سطح میشود. با ایجاد یک سطح عایق حرارتی قوی با کمک موادی فعال مانع از رسیدن محیط به دمای احتراق می شود. به این ترتیب که ماده به کار رفته هرگز قابل اشتعال نیست. این محصول در درب های تخته سه لا تست شده است. دربی با ضخامت ۱۴ میلیمتر از جنس تخته سه لا که از این مواد در سمت جلوی آن اجرا شده بود به مدت ۴۰ دقیقه در معرض شعله مستقیم ۱۵۰۰ درجه سانتیگراد قرار گرفت. در پایان این زمان، مشاهده شد که دما در سمت پشت درب تنها به ۱۲۰   درجه رسید. درب تخته سه لا مشتعل نشد.

 ND ANTI-FIRE SOLUTION عایق ضد حریقی است که از مواد ۱۰۰٪ طبیعی ساخته شده است. آثار سوئی بر سلامتی انسان ندارد. این محصول در طبیعت بدون ایجاد هیچ گونه عوارضی در بهداشت محیط ۱۰۰٪ تجزیه پذیر است. این محصول حاوی هیچگونه مواد ممنوعه نمی باشد. علاوه بر این، از مزایای آن داشتن خاصیت ضد باکتریایی است.

این محصول باعث می شود دود ساطع شده از مصالح زیرکار، به میزان ۵۰٪ کمتر حاوی دی اکسید کربن و مونوکسید کربن نسبت به حالت طبیعی ماده باشد. علاوه بر این، ۲۰٪ – ۲۵ کمتر تولید دود و نیتروژن می کند. بنابراین، هنگامی که آتش شعله ور نمی شود اثر خفه کنندگی دود به نصف کاهش می یابد.

چه چیزی باعث می شود   ND ANTI-FIRE SOLUTION منحصر به فرد باشد؟

عملکرد این محصول ضد حریق به تاخیر انداختن شعله نیست بلکه اجسام را کاملا غیر قابل اشتعال می کند. هنگامی که مواد آغشته به عامل تاخیر انداز آتش (پارچه، چوب، و غیره) در معرض شعله قرار می گیرند، بر افروخته می شوند، و زمانی که شعله قطع شد، خاموش میشوند. زمانی که منبع شعله برداشته شد ماده برافروخته نخواهد بود.این امر میتواند سرعت گسترش آتش را کم کند، اما هرگز ممانعت نمی کند. ولی خانه هایی که در آن ND ANTI-FIRE SOLUTION  اجرا شده آتش نمی گیرند.

محلهای مورد استفاده و نوع استفاده از  : ND ANTI-FIRE SOLUTION

در محصولات چوبی:

۱) می توان آن را بر روی چوب با اسپری کردن پاشید تا مانند حالتیکه چوب در استخرغرقاب شده است، پوشش داده شود.

۲) اگر از آن در خمیر MDF و چیپ بورد استفاده می شود، باید در مرحله اول تولید باشد.

اگر از روش غرقاب کردن در استخر استفاده می شود، یک روز مدت انتظار کافی است. برای MDF و چیپ بورد، نیم ساعت کافیست. میزان جذب شدن این محصول بستگی به سختی چوب دارد.

در بخش رنگ:

این محصول به خودی خود با رنگ منطبق نیست. اگر هدف اجتناب از سوختن رنگ است، روش کار به این شکل است که قبل از اجرای نقاشی یا پوشش جلا، سنباده کاری باید انجام شود و بلافاصله قبل از نقاشی باید این محصول بر روی سطح اجرا و خشک شود. لازم است حتما خشک شود. پس از اینکه این فرآیند کامل شد، نقاشی انجام می شود.

در بخش صنعت:

با اجرا بر روی سطوحی مثل استایروفوم، پلاستیک، فلز، آهن و غیره آن را غیر قابل اشتعال می کند. در مورد پارچه، پنبه، پشم، مواد اسفنجی و غیره با خیساندن در مایع ضد آتش و سپس با آبگیری(چلاندن) آنها را ضد حریق می کنند.

بسته بندی : قوطی های پلاستیکی ۵ لیتری

مصرف: با توجه به روش کاربرد و جنس سطح متفاوت است.

منبع: novindezh.ir

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *