۱۴۰۰-۱۱-۰۶

شرکت Axis سری جدید دوربین FA را راه‌اندازی می‌کند

شرکت Axis سری جدید دوربین FA را راه‌اندازی می‌کند

شرکت Axis سری جدید دوربین FA را راه‌اندازی می‌کند

شرکت Axis Communications در حال راه‌اندازی سری Axis FA با دوربین‌های مدولار برای نظارت تصویری بسیار دقیقِ مقرون‌به‌صرفه است.
سریAxis FA مدولار شامل واحدهای جداگانه متشکل از قسمت اصلی Axis FA54، حسگرAxis FA1105 با یک لنز استاندارد، حسگر Axis FA1125 با یک لنز سوراخ سوزنی و حسگر دام Axis FA4115 با یک لنز چند کانونی است. این سری یک نظارت داخلی مقرون‌به‌صرفه و بسیار دقیق از چهار حوزه به هم نزدیک با استفاده از تنها یک سیستم دوربین را فراهم می‌سازد. قسمت اصلی Axis FA54 می¬تواند به‌طور همزمان تصاویر ویدئویی از چهار حسگر به هم متصل را برحسب نرخ فریم کاملHDTV 1080p با استفاده از یک آدرس IP مجزا پخش کند.
این محصول تصاویر را با قابلیت Forensic-WDR (بازه دینامیکی بالا)که برای نور و حرکت کم بهینه‌سازی شده است ضبط می‌کند.Axis FA54 همچنین از ظرفیتی برای پشتیبانی از تجزیه‌وتحلیل پیشرفته ویدئویی برخوردار است، و یک خروجی HDMI برای اتصال به یک دوربین مداربسته و یا صفحه‌نمایش فضای عمومی(PVM)، که سیستم را برای استفاده در خرده‌فروشی‌ها ایده آال می‌سازد، دارد. حسگرها به اندازه کافی کوچک هستند که در درون سطوح، سازه‌ها و یا دستگاه‌های تعبیه شوند، و می‌توانند در سطح چشم همچون در ورودی‌های ساختمان بدون جلب‌توجه نصب گردند. حسگر از یک کابل ۸ متری(۲۶ فوتی) برای اتصال به یک Axis FA54 برخوردار است. بنا به اختیار یک کابل ۱۵ متری (۴۹ فوتی) نیز می‌تواند مورداستفاده قرار گیرد.

منبع:‌www.axis.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *