۱۳۹۹-۰۸-۰۲

Bristol، سرپوش حفاظتی منحصربفردش را روانه بازار می کند

 

Bristol Uniforms، شرکت پیشگام جهانی در طراحی و تولید PPE آتش نشانی، یک سرپوش جدید منحصربفرد روانه بازار کرده است که ثابت کرده در فیلترینگ ذرات ریز دود مضر ۹۹٫۸% موثر عمل می کند.

Particulate Protection Hood از Dupont’s Nomex و پارچه کولار با ویسکوز در یک پارچه بافته شده ساخته شده است و مانع ذرات Nomex NanoFlex جدید را که مخصوصا برای جلوگیری از آلودگی احتمالی به ذرات مضر توسعه یافته است، به طور برجسته به کار می گیرد. مطابق استاندارد EN13911:2017، نسخه جدید استاندارد CEN برای سرپوش آتش نشانی که به تازگی به روز رسانی شده است، می باشد.
سرپوش در واکنش مستقیم به تحقیق اخیر که ارتباط بین قرار گرفتن در معرض ذرات دود و نرخ بالای سرطان در میان آتش نشانان را نشان می دهد، طراحی شده است. این سرپوش به خصوص محافظت عالی در اطراف گردن و فک بالایی را ارائه می کند: ناحیه هایی از بدن که به خصوص در برابر آلودگی دود آسیب پذیر شناخته شده اند.
طبق گفته راجر استارتین، مدیر عامل مشترک Bristol Uniforms، چالش کلیدی در حین طراحی سرپوش، اطمینان از این بود که وقتی محافظت عالی در برابر ذرات مضر ارائه می شود، ترکیب پارچه ای جدید خلالی در قابلیت تنفس یا راحتی یا افزایش خطر شدت استرس گرمایی را ایجاد نکند.
متخصصان علاوه بر توسعه PPE تخصصی برای فیلتر ذرات، بیان می کنند که در صورتی که PPE آلوده بی درنگ پس از ماموریت درآورده شود و به صورت تخصصی ضد عفونی شوند، خطرات می توانند بیش از این کاهش یابند. منبع: www.bristoluniforms.com

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *