۱۴۰۰-۰۶-۲۸

Dahua دوربین های H.265 Wifi را برای بازار مصرف کننده عرضه می کند

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۳ سال قبل
  • بدون دیدگاه

Dahua دوربین های H.265 Wifi را برای بازار مصرف کننده عرضه می کند

دوربین های سری A26/C26 برای اینکه مصرف کننده بتواند زمانی که خارج از خانه است به خانه خود متصل باشد،‌ عرضه شد‌. C26 با قابلیت تشخیص انسانی هوشمند و هشدار فوری پشتیبانی کمک می کند تا مصرف کنندگان از اتفاقاتی که در خانه شان رخ می دهد، در هر زمانی که بخواهند، باخبر باشند.

این دوربین های Wifi ویدئوهای با کیفیت با وضوح بالا مبتنی برH.265 را به نمایش می گذارند. A26/C26، با یک سنسور تصویری ۲مگاپیکسلی، تصاویر بسیار واضحی را فراهم می کند. فشرده سازی H.265 اخیر تا حدود ۵۰ درصد پهنای باند و فضای ذخیره سازی را پایین آورده است.

دوربین های Wifi درون خانه Dahua، با کاربرد میکروفون و بلندگوی (صدای دو طرفه) تعبیه شده در داخل خود طراحی شده اند، بنابراین تمام تصاویر و ویدئوهای روزانه با صدای واضح دو بخشی ضبط می شوند. وقتی کسی به زور وارد خانه می شود، کاربر به صورت همزمان یک هشدار خطر دریافت کرده و بنابراین می تواند از راه دور به مهمان ناخواسته بگوید که آن جا را ترک کند. علاوه بر این، کاربران می توانند با خانواده یا حیوانات خانگی خود در حالی که به آن ها نگاه می کنند ارتباط برقرار کنند.

A26، جدا از کاربردهای رایج، از ۳۵۵° pan و ۹۰° tilt پشتیبانی می کند، بنابراین می تواند بدون هیچ نقطه کوری در تمام جهات چرخش داشته باشد. C26، با میدان دید افقی بسیار وسیع ۱۳۰ درجه، توانایی دیدن تمام اتاق از طریق تنها یک دوربین را به کاربران می دهد. و با توجه به پایه مغناطیسی شان، می توان آنها را برروی هر سطح فلزی به کار برد.

منبع:‌ dahuasecurity.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *