۱۳۹۹-۱۰-۲۹

طیف اچ دی Deluge

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۳ سال قبل
  • بدون دیدگاه

طیف اچ دی Deluge

HD Fire Protect یکی از تولید کنندگان مشهور تجهیزات ضد حریق مبتنی بر آب و فوم در سطح جهانی می باشد. سری محصولات HD شامل طیف وسیعی از مدل های متعدد دریچه ها و سوپاپ های Deluge، تهیه شده از مواد مختلف با ویژگی های متمایز می باشد.

دریچه های Deluge به عنوان کنترل کننده در سیستم های Delugeنیز شناخته می شوند و برای اسپری یا پاشیدن سریع آب در سیستم های آب پاش  مورد استفاده قرار می گیرند. از مواردی که در آن سیستم های deluge مورد استفاده قرار می گیرند می توان  به مواردی همچون: تاسیسات ترانسفورمرهای قدرتی، مخازن ذخیره سوخت، حامل ها و دیگر محیط های صنعتی اشاره نمود. حال با اضافه شدن نوع فومی، این دریجه ها در مکان هایی چون: انبار های هواپیمایی و انبار مواد مایع اشتعال زا نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

طیف اچ دی Deluge

در راستای ایجاد سیستم جدید Deluge که کاربری راحت و آسانی داشته باشد، راه اندازی آسان، در کنار نصب سریع ومناسب مورد نیاز بود. با در نظر گرفتن این مسئله، این کارخانه سری جدید این محصولات را طراحی و تولید نمود. این محصول پکیج استاندارد کوچکی است که هم تحت مدل های لیست شده در استانداردULموجود است و هم می تواند بر اساس نیاز مشتری طراحی گردد. اصولا این محصولات به دو صورت با روکش جعبه ای و بدون روکش یا باز موجود هستند.

در نوع جعبه ای، پوششی که اطراف لوله ها را می پوشاند از جنس فولاد ضد زنگ می باشد. این جعبه ها به نحوی طراحی شده اند که علاوه بر مقاومت، ظاهر مناسبی نیز دارند.

صفحات تمام اندازه گیرها از پشت شیشه ی شفاف پلی کربنات قابل رویت می باشد. البته تمام دیوارهای جانبی برای تمیز کردن و بررسی عناصر داخل جعبه به راحتی جدا می شود. این جعبه ها همچنین قابلیت کنترل دما را دارند و می توانند در دمای خیلی پایین یا بسیار بالا نیز مورد استفاده قرار گیرند. محصولات فاقد جعبه یا باز روی یک فریم فولادی نصب می شوند.

نصب لوله های Delugeمی تواند به صورت عمودی و افقی صورت پذیرد. محصولات باز، می توانند از طریق لوله های چند تاییDeluge تغذیه گردد، و همچنین بین سه تا شش لوله ی Delugeمی توانند به صورت افقی روی یک پایه قرار گیرند. به علاوه تعدادی از طراحی های خاص پایه نیز وجود دارند به عنوان مثال، در شرایطی که فضا کم و فشرده است و نیاز به مکان بیشتر وجود دارد می توان از پایه عمودی جمع و جور موجود در بازار استفاده کرد. به علاوه دراین شرایط می توان از اتصالات مارپیچ نیز استفاده کرد. اخیرا این کارخانه به پایه ای دست یافته است که برای مکان های نزدیک به آب یا حتی داخل دریا مناسب هستند. در ساخت این محصول از مواد مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی بهره گرفته شده است.

پایه هایHDبه طور کامل پیش بسته ودر کارخانه مورد آزمایش قرار گرفته اند و عموما با لوله های جریان کم فشار، پر فشار و میانه تولید می شوند که می توانند برای تغییر حالت از لوله های حصاری یا پروانه ای بهره بگیرند. لوازم وابزارهایی چون: سوئیچ های فشار، لوله های سولنویید، ترانسمیتر فشار، سوئیچ محدود کننده و پنل های کنترلی پایه نیز روی آن نصب شده است. البته سیم پیچی ها از قبل انجام شده و در جعبه ی تقسیم قرار گرفته اند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *