۱۴۰۰-۱۱-۰۶

تجهیز دوربین های داهوا مدل Eco-Savvy 3.0 با نرم افزار Axxon

تجهیز دوربین های داهوا مدل Eco-Savvy 3.0 با نرم افزار Axxon

تجهیز دوربین های داهوا مدل Eco-Savvy 3.0 با نرم افزار Axxon
نرم افزارهای Axxon Next 4vms و Intellect PSIM از آخرین مدل های دوربین های سری Eco-Savvy 3.0 پشتیبانی می کنند .
به تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۱۷ کمپانی داهوا که پیشرو در تولید و عرضه محصولات و خدمات دوربین های مدار بسته و سیستم های حفاظتی امنیتی می باشد اعلام کرد که موفق به تجهیز دوربین های سری Eco-Savvy 3.0 و WI-FI با نرم افزار Axxon شده است .
Axxon یک توسعه دهنده کلی و اصلی نرم افزاری است که در اتحاد و بهم پیوستگی موارد ذیل میتواند نقش مهمی ایفا کند: end to end, IP based physical security management,Intelligent video surveillance و Enterprise-wide platform
این تجهیز و یکپارچگی راه حل بسیار مفیدی را برای ارگان های دولتی ، موسسات و شرکت های تجاری ارائه می دهد . نرم افزار Axxon Next 4 Video و نرم افزار امنیتی فیزیکی مدیریت اطلاعات ، با جدیدترین سری مدل های دوربین های داهوا ادغام شده اند و به کاربران خود این امکان را می دهند که مطابق با سیستم های قبلی و استراتژی های پیشین خود به انجام همان کارهای سابق خود فقط با سرعت و سهولت بیشتر بپردازند . دوربین های سری Eco-Savvy 3.0 ویدئوهای FULL HD با fps60 دارند و عکس های با کیفیت برای آنالیز به کاربر ارائه می دهند و کیفیت پخش زنده بسیار خوبی دارند . نرم افزار Axxon قادر به دریافت ویدئو های با کیفیت بالای H-265 از دوربین های داهوا هستند. دوربین های Eco-Savvy 3.0 قادر به ارسال ویدئو های با کیفیت ۱۰۸۰p ، Real Time در ۶۰fps، ویدئوهای ۴ مگاپیکسل در ۳۰fps و ویدئوهای ۴k در ۱۵fps هستند. این سری از دوربین های داهوا ویژگی های قابل توجهی من جمله تشخیص هوشمند چهره ،تشخیص Tripwire و تشخیص ورود بدون اجازه هر عامل خارجی و بیگانه ای را دارند. این ویژگی ها به این معنی است که کاربران با تجزیه و تحلیل دقیق تر ویدئو ها ، به نتیجه ای بهتر در راستای امنیت و حفاظت خواهند رسید. همکاری داهوا با نرم افزار Axxon نشانگر احترام و ارزش گذاری و به مشتری و مشتری مدار بودن این کمپانی بزرک امنیتی حفاظتی می باشد. داهوا به سرمایه گذاری در بخش R&D خود برای ارائه محصولات با کیفیت تر به مشتریان خود ادامه می دهد و به سوی پیشرفت و جهانی شدن روز افزون گام بر میدارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *