۱۴۰۰-۱۱-۰۶

سیستم اتوماسیون هوشمند در کشور ساخته شد

سیستم اتوماسیون هوشمند در کشور ساخته شد

سیستم اتوماسیون هوشمند در کشور ساخته شد

یک شرکت فعال در زمینه فناوری اطلاعات با حمایت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) سیستم اتوماسیون هوشمند تحت عنوان “اترنت”(Eternet) را طراحی کرد.

مهندس علی طاهری، مدیرعامل این شرکت،‌ ضمن اعلام این خبر گفت: Eternet  که نام آن برگرفته از “Eternity Network” (شبکه پایدار) است، مجموعه‌ای از سیستم‌های سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و دستگاه‌های الکترونیکی و کامپیوتری است که از طریق ارتباطات شبکه‌ای و تکنولوژی ابر با یکدیگر در ارتباط هستند تا خدمات و سرویس‌های متنوعی را به کاربران ارائه کنند. با استفاده از این تجهیزات می‌توان ساختمان‌های اداری و خانگی را با توجه به نیاز و کاربری، کنترل و مدیریت کرد تا میزان استفاده از منابع به حداقل رسیده و همچنین از امکاناتی مانند کنترل و نظارت تردد، سیستم امنیتی، ارتباطات(صدا و تصویر)، تهویه، روشنایی هوشمند و دیگر امکانات سیستم مدیریت ساختمان (BMS)  بهره‌مند شد.

وی یکی از بازارهای بالقوه داخل کشور را تمام ساختمان‌های مسکونی و اداری عنوان کرد و گفت: طبق آمار بیش از ۴۰ میلیون واحد مسکونی در کشور وجود دارد که رقم قابل توجهی برای بازار اتوماسیون خانگی به شمار می‌رود. همچنین تمام ساختمان‌های اداری خصوصی و دولتی نیز می‌توانند از این محصولات بهره‌مند شوند.

مهندس طاهری با اشاره به قیمت مناسب و انعطاف‌پذیری محصولات سیستم Eternet، ادامه داد: تجهیزات این سیستم می‌تواند بخش قابل توجهی از بازار داخلی را به خود اختصاص دهد و با توجه به قیمت‌گذاری بسته محصولات معادل ۱۰۰ میلیون ریال برای هر واحد مسکونی فروشی معادل ۱۰۰ میلیارد ریال را در ۲ سال آینده می‌توان انتظار داشت. سیستم اتوماسیون بازار اصلی و هدف خود را کشورهای آسیایی، اروپایی و خاورمیانه قرار داده و با توجه به نیازها و کمبودهای این حوزه، مخصوصاً تجهیزات و سیستم‌های چند کاربره اتوماسیون، مناسب فضاهای ذکر شده است. منبع:‌isna.ir

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *