۱۳۹۹-۰۱-۱۷

جدیدترین کلاه های ایمنی

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۲ سال قبل
  • بدون دیدگاه
جدیدترین کلاه های ایمنی

کلاه های آتش نشانی قرن ۲۱ ترکیبی از قرن ها طراحی عملی قدیمی و مواد و تکنولوژی های جدید است. کلاه های آتش نشانی اروپایی از مدل های کلاسیکی که هنوز در ایالات متحده ترجیح داده می شوند فاصله گرفته اند، اما در سراسر دنیا، تولیدکنندگان در تلاش هستند تا کلاهی تولید کنند که حداکثر محافظت و راحتی را برای آتش نشانان فراهم کند. در شماره قبل ۳ تا از آخرین طراحی ها و ابداعات را معرفی کردیم و در این شماره ۳ تای دیگر.

F1XF

جدیدترین کلاه های ایمنی

Gallet F1 XF توسعه یافته با آتش نشانان از سراسر جهان، استانداردهای جدیدی برای کلاه های آتش نشانی ساختاری وضع می کند. طراحی قابل تنظیم، این کلاه آتش نشانی را نمونه مناسبی برای اقدامات متعدد می کند و ماژول نور یکپارچه کامل با توزیع منحصر به فرد نور و وزن، از کار و جهت یابی ایمن در تاریکی پشتیبانی می کند.

 

F15 Structural Fire Helmet

جدیدترین کلاه های ایمنی

Pacific F15 میراث تکنولوژی Pacific’s Kevlar® را با یک شاسی پلیمر پیشرفته ترکیب می کند تا محافظت در برابر ضربه و نفوذ عالی ایجاد کند. این کلاه سبک و مقاوم در برابر مواد شیمیایی، UV، گرما و شعله است. با استفاده از یک سیستم محور دوگانه بیضوی، محافظ صورت درونی می تواند در هنگام استفاده با تجهیزات تنفسی برای فراهم کردن لایه مازادی از ایمنی برای آتش نشان، کاملا به کار گرفته شود.

جدیدترین کلاه های ایمنی

 

Rosenbauer کلاه آتش نشانی و سیستم دوربین را در یک سیستم واحد ارائه می کند. با C-1 کارکردهای یک دوربین تصویر برداری گرمایی و لامپ کلاه برای اولین بار به شکل یک دستگاه با وزنه بهینه و بسیار فشرده ترکیب شده اند.

منبع: firemiddleeastmag.com

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *