۱۴۰۰-۰۶-۲۸

بازار Facial biometrics سود بخش می شود

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۳ سال قبل
  • بدون دیدگاه

بازار Facial biometrics سود بخش می شود

بازار جهانی تشخیص چهره در ۲۰۱۶ به میزان ۴٫۱ میلیارد دلار برآورد شده و براساس تحقیق جدیدی که اخیرا توسطData Bridge Market Research منتشر شده است، پیش بینی می شود بین سالهای ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۴ با نرخ CAGR 15.48% رشد کند. این گزارش بازار که ماه آخر سال ۲۰۱۷ انجام گردید، شامل داده های تاریخی از سال های ۲۰۱۴، ۲۰۱۵، می شود و سال مبنای محاسبات ۲۰۱۶ است و دوره پیش بینی ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۴ است.

تشخیص چهره فرایند بیومتریکی از شناسایی یک فرد با گرفتن تصویر و سپس مقایسه آن با اطلاعات موجود است. تشخیص چهره از تکنیک های بیومتریک متفاوتی به نام الگوریتم ها استفاده می کند که برای مثال طول یا عرض بینی، شکل استخوان گونه را بررسی می کند. این تکنولوژی در امنیت کشور و مقاصد نظامی، بانک داری خدمات مالی و بیمه، سلامت، خرده فروشی و غیره کاربرد دارد. افزایش کاربرد دولتی و افزایش کاربرد در بخش های صنعتی متعدد ممکن است به عنوان عامل محرک عمده ای در رشد بازار تشخیص چهره عمل کند.

در این گزارش بازار تشخیص چهره جهانی، بر مبنای اجزای آن به ابزارهای نرم افزاری و خدمات بخش بندی می شود. بخش ابزارهای نرم افزاری به تشخیص چهره دو بعدی، تشخیص چهره سه بعدی و تشخیص چهره حرارتی بخش بندی می شود. بخش خدمات به خدمات مشاوره و آموزش و خدمات تشخیص چهره مبتنی بر محاسبه ابری بخش بندی می شود.

بر مبنای تکنولوژی، بازار تشخیص چهره جهانی به نرم افزار تشخیص چهره و SDK، میان افزار، پایگاه های داده، مدل سازی و ساخت مجدد و راه حل های تحلیلی بخش بندی می شود. از لحاظ استفاده موردی، بازار تشخیص چهره جهانی به تشخیص احساسات، اجرای قانون، نظارت و مانیتورینگ و غیره بخش بندی می شود.

کاربردهای سیستم تشخیص چهره جهانی به دولت، شرکت و مصرف کننده بخش بندی می شود. بخش دولتی به امنیت کشوری و نظامی بخش بندی می شود. بخش شرکت به بانک داری، خدمات مالی و بیمه، سلامت، خرده فروشی و غیره بخش بندی می شود.

برخی از مهره های عمده در بازار تشخیص چهره جهانی و فهرست شده توسط تحلیلگران ۳M، NEC Technologies، Aware، Safran، Animetrics، Daon، Ayonix، Cognitec Systems، Keylemon، Nviso، ZK Teco، Aurora Computer Services، Crossmatch، Facefirst و غیره هستند. منبع:‌ www.securityworldmarket.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *