۱۳۹۹-۰۶-۲۹

ساسان خطامی، مدیرعامل شرکت ایمن‌تیام سپاهان

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۳ سال قبل
  • بدون دیدگاه
ساسان خطامی، مدیرعامل شرکت ایمن‌تیام سپاهان

ساسان خطامی، مدیرعامل شرکت ایمن‌تیام سپاهان

رشد خود را مدیون نمایشگاه‌ها می‌دانم

هدف شما از حضور در نمایشگاه چیست؟

خوشبختانه ظرف چند سال گذشته اتفاقات بسیار خوبی در زمینه حریق رخ داده است و یکی از این اتفاقات خوب همین نمایشگاه است. چهارمین سال متوالی است که نمایشگاه گروه‌های صنعتی برگزار می‌شود که متاسفانه سال‌های آغازین این نمایشگاه‌ها آنگونه که باید و شاید رنگ و لعاب نداشت، با وجود آن، نمایشگاه امسال بسیار خوب شده‌است و آن نماد نمایشگاه بودن خود را به رخ می‌کشد.

نمایشگاه امسال چه تفاوتی با نمایشگاه سال‌های گذشته دارد؟

ما از اولین سال برگزاری نمایشگاه‌ها حضور داشتیم و باید بگویم که این نمایشگاه‌ها خیلی ساده و مختصر برگزار می‌شد. اما در حال حاضر شرکت‌های بیشتری در این نمایشگاه‌ها شرکت می‌کنند و با آمدن شرکت‌هایی مانند شرکت ما رنگ و لعاب دیگری به نمایشگاه داده شد.

شرکت‌ها را چطور دیدید؟ استقبال از نمایشگاه به چه صورت بود؟

کار ما یک کار تخصصی است و ما نباید منتظر یک گروه زیاد از بازدیدکنندگان باشیم. بازدیدکنندگان و مهمانان ما افراد خاصی هستند که اکثرا آن‌ها را می‌شناسیم. در نظر داشته باشید که برای معرفی محصولات و خدمات جدید باید در نمایشگاه‌ها حضور داشته باشیم. از سوی دیگر ما وظیفه داریم به این صنعت کمک کنیم و یکی از راه‌های کمک به این صنعت حضور در رویدادهای این حوزه به ویژه نمایشگاه‌ها است و با یاری یکدیگر می‌توانیم به فرداهای بهتر امیدوار باشیم.

آیا از نظر شما این نمایشگاه راضی کننده بود؟

من در کل اینگونه نمایشگاه‌ها را موثر می‌دانم و رشد خود را مدیون اینگونه نمایشگاه‌ها می‌دانم. اگر ما فقط بخواهیم در شرکت خود و تنها با مشتریان خاص خود فعالیت کنیم قطعا آنگونه که باید و شاید رشد نمی‌کنیم. در واقع این بخش آنقدر تاثیرگذار است که انسان را مجاب می‌کند برای نمایشگاه بعدی محصولی جدید و یا حرف تازه‌ای برای گفتن داشته باشد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *