۱۳۹۹-۰۹-۱۴

نشانگر سطح مایع گاز برای سیستم های اطفای حریق ثابت

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۴ سال قبل
  • بدون دیدگاه

بعد از ۴ سال تحقیق و توسعه، Link instruments مفتخر است اعلام کند که آخرین محصولشان سطح قابل قبولی از امنیت را دارا است.
با شنیدن و دریافت نیاز های مشتریانمان برای توسعه هر محصول جدید و با مد نظر قرار دادن ایمنی به عنوان صدر خواسته ها، متوجه شدیم که مشتریان ما دریافتند که تست کردن در این حوزه ها نیازمند خاموشی های طولانی مدت و صرف نفر- ساعت زمان بسیار زیاد است که منجر به صرف هزینه و زمان بسیار زیاد می شود و به این ترتیب از ما خواستند که به دنبال راه حل باشیم.
طراحی شده توسط مهندسین برای مهندسین
ULLC-1S برای گروه IIدسته ۲G Ex ib IIC T4 Gb تاییدیه گرفت که به آن اجازه می دهد برای تمام نواحی زون یک مورد استفاده قرار بگیرند. استفاده از این محصول ساده است و مانند باقی محصولات Link instruments مراحل کنترل کیفیت را پشت سر گذاشته است. خود محصول یک بدنه فلزی محکم است و صفحه ای دارد که سطح مایع از آن مشخص می شود. استفاده از ردیابی آلتراسونیک اجازه تست کردن سیلندر های با تعداد زیاد را به طوردقیق و در زمان کم می دهد، بدون این که نیاز باشد آنها را از سیستم جدا کنیم. سسیستم قادر است که عوامل اطفای حریق زیادی مانند NOVEC,CO2,FM20 و هالوژن ها را ردیابی کند.
برای سیلندر های چند مخزنه، با کمک میله هایی ارتباط بین سیلندر های دوم و سوم برقرار می شود، سنسور ها سر قابل تعویض دارد تا به این ترتیب کار تمیز کردن و نگهداری به شکلی ساده تر انجام شود.
همچنین این پک حاوی دی وی دی ای است که عملیات ساده را بیان می کند.
برای اطلاعات بیشتر به سایت www.linkinst.com مراجعه فرمایید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *