۱۳۹۹-۱۰-۲۹

انتشار گازهای گلخانه ای عامل اطفای حریق HFC مانند FM-200TM بسیار پایین است

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۴ سال قبل
  • بدون دیدگاه
انتشار گازهای گلخانه ای عامل اطفای حریق HFC مانند FM-200TM بسیار پایین است

و تاثیر محیطی آنها ناچیز است. FM-200TM باعث تخریب لایه ازون نمی شود و نشان داده شده است که تاثیر آن بر گرم شدن کره زمین ناچیز است.
U.S. EPA در سپتامبر ۲۰۱۶ نسخه پیش چاپ خود از Final Rule 21 درباره وضعیت تایید HFC را منتشر کرد. تاثیرات Final Rule 21 بر FM-200TM؟ هیچ.

انتشار گازهای گلخانه ای عامل اطفای حریق HFC مانند FM-200TM بسیار پایین است

در اکتبر ۲۰۱۶، پروتکل مونترال برای دربر گیری کاهش HFC اصلاح شد. اصلاحیه خواستار حذف کامل HFC نبود. محصولات موجود به صورت نامحدود گسترش می یابند که اهمیت استفاده از HFC در بسیاری از کاربردهای غیر انتشاری و بسیار حیاتی، مانند محافظت در برابر آتش را به رسمیت می شناسد. Chemours پیش بینی می کند تخصیص GWP کافی در دوره کاهش برای پشتیبانی از نیازمندی های کاربردهای کلیدی مانند محافظت در برابر آتش، تایید امکان پذیری و دسترسی پذیری FM-200TM برای محافظت از زیر ساخت های دنیا و تسهیلات حیاتی برای دهه های آتی داشته باشد.
Chemours با اضافه کردن پشتیبانی بیشتر به تداوم پذیری FM-200TM، برنامه محافظت از مشتری FM-200TM Falcon (CPP) را ارائه می کند. Falcon CPP ضمانتی ۲۰ ساله برای مشتریان Chemours ارائه می کند و در حال حاضر در بحرین، مصر، عراق، اردن، کویت، لبنان، عمان، قطر، عربستان سعودی، امارات متحده عربی و یمن در دسترس است.
با این تصمیمات قانونی عمده اخیر، Chemours FM-200TM راه حل محافظت در برابر آتش پایدار باقی می ماند. برای اطلاعات بیشتر به www.fm200.com مراجعه کنید.
منبع: firemiddleeastmag.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *