۱۳۹۹-۰۹-۰۸

چراغ کلاه‌ ایمنی چند کاربردی NSP-4608BC

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۴ سال قبل
  • بدون دیدگاه

شرکت‌ تولیدی Bayco Products جدیدترین روشنایی Nightstick NSP-4608BC خود را که دو لامپی است و روی کلاه ایمنی قرار می گیرد، معرفی کرده است.
این محصول بر اساس نیاز های موجود تهیه شده و از لامپ های LED با کیفیت، قیمت مناسب و چفت فولاد ضد زنگ مقاومی برخوردار است که مستقیما به براکت های چراغ کلاه ایمنی متصل می شود. این روشنایی با ۵ حالت روشنایی شاخص که شامل نور نقطه ای برای فواصل دور و نور گسترده برای تابش در مسافت کم است، سه باتری AAA دارد و درجه استاندارد ضد آب آن IP-X7 است.
دو سوییچ مستقل و با دسترسی آسان امکان انتخاب میزان نور نقطه ای کم و زیاد را می دهد، یک نور روشنایی گسترده مستقل قوی یا ضعیف یا ترکیبی از هر دو الگو برای بیشینه کردن امنیت کاربر مورد استفاده قرار می گیرد. روشنایی نور نقطه ای بالا ۱۰۰lumens برای ۵ ساعت و فاصله ۷۷ متر (بیش از ۲۵۲ فوت) اندازه گیری شده است، و برای حالت ضعیف ۶۰ lumens برای ۵/۱۳ ساعت. در حالت نور گسترده قوی برای تابش نزدیک، ۴۶۰۸ می تواند ۹۰ lumens برای ۲۵/۴ ساعت نور بدهد در حالی که برای حالت ضعیف این مقدار به ۵۰ lumrns برای ۷۵/۱۳ ساعت می رسد. در مود مدل دو لامپی، ۱۸۰ lumens برای ۵/۲ ساعت خواهیم داشت.
این محصول با قیمت حدودی ۹۵/۳۴ دلار عرضه می شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *