۱۳۹۹-۰۱-۲۰

۴۰درصد از برج های تهران سیستم اطفا حریق داخلی ندارند

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۳ سال قبل
  • بدون دیدگاه
40درصد از برج های تهران سیستم اطفا حریق داخلی ندارند

40درصد از برج های تهران سیستم اطفا حریق داخلی ندارند
به دنبال اتفاق دلخراش ساختمان پلاسکو، کمیته‌ای با عنوان کمیته رسیدگی به بازرسی ایمنی و فضاهای تجاری پاساژها در اتاق اصناف با حضور نماینده بنیاد مستضعفان، شرکت برق و شهرداری تشکیل شد تا نیاز سنجی‌های لازم صورت گیرد و اولویت‌ها تشخیص داده شود. همچنین نظارت بر بخش ایمنی حریق و سیستم‌های آلارم در این کمیته به اتحادیه الکترونیک و حفاظتی تهران محول شد.
به گزارش ایران آلارم، صادق فیض‌آبادی، رئیس اتحادیه الکترونیک و حفاظتی تهران گفت: چندین جلسه در محل اتاق اصناف تشکیل شد و خود شخصا به عنوان یکی از نمایندگان این کمیسیون در تمامی جلسات اتاق اصناف حضور داشتم و در نهایت مسئولیت نظارت بر بخش ایمنی حریق و سیستم‌های آلارم در این کمیته به اتحادیه الکترونیک و حفاظتی تهران محول شد.
فیض‌آبادی‌ گفت: سه نقطه از تهران به صورت پایلوت مشخص شد و از سمت اتاق اصناف این مساله به درستی پیگری و رصد می‌شود. همچنین اتحادیه برای برگزاری کلاس های آموزش رایگان HSE برای تمامی واحدهای صنفی که اتاق اصناف در نظر دارد اعلام آمادگی کرده است.
فیض‌آبادی در انتها گفت: از سوی اتحادیه بازرسی به عمل می‌آید تا تمامی اعضا دوربین مدار بسته و کپسول آتش‌نشانی داشته باشند. همچنین در حال مکاتبه هستیم که اگر اعضا قادر به خرید این تجهیزات نباشند بتوانند به صورت اقساط و با تخفیف نیاز خود را تامین کنند.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *