۱۳۹۹-۰۸-۰۲

FLIR، دتکتور و شناساگر رادیو ایزوتوپ دستی جدیدش را معرفی کرد

 

شرکت فلیر، عرضه جدیدترین محصول در خط تولید محصولات شناسایی تشعشع خود را اعلام کرد. FLIR identiFINDER® R440، قابلیت کار با یک دست، ردیابی سریع و شناسایی بسیار دقیق در حین انجام عملیات بازرسی و ماموریت های غربالگری را برای کاربران فراهم می کند.
این محصول، با وزن کم تر از ۱٫۵ کیلوگرم، کوچک ترین و سبک ترین دستگاه شناسایی رادیو ایزوتوپ (RIID) صنعت با یک شناساگر سدیم یدید (NaI) 2 اینچ در ۲ اینچ است. ریسپاندرها با ۳٫۵ برابر حساسیت بیشتر نسبت به RIID های مشابه از نظر اندازه، می توانند تشعشع را از فاصله های دورتر و پشت حفاظ های سنگین تر شناسایی کنند. علاوه بر آن این دتکتور با فراهم کردن ۱۰ درصد وضوح بیشتر نسبت به محصولات دیگر در این گروه، دقت بالاتر و هشدارهای نادرست کمتر را به ارمغان می آورد.
identiFINDER R440 به خاطر محدوده انرژی گسترده خود، اشعه گاما را شناسایی می کند و می تواند حضور نوترون های یافت شده در مواد هسته ای خاص را نشان دهد.

 

 

اینترفیس کاربری ساده و آسان بودن خواندن داده های این محصول، اجازه سازگاری سریع با پروتکل های عملیاتی موجود را برای کاهش هزینه ها و زمان تمرین می دهد. این دستگاه دارای ارتباطات بی سیم داخلی است و یک حالت EasyFinder™ ۳۶۰ درجه را به نمایش می گذارد که مکان دقیق منبع تشعشع را به دقت به اپراتور نشان داده و او را آگاه می سازد. همچنین با استاندارد N42.34 موسسه ملی استاندارد امریکا مطابقت دارد، مورد آزمایش سقوط تا حدود یک متر قرار گرفته است و تنها دستگاه شناسایی رادیو ایزوتوپ صنعت با نرخ نفوذIP67 است که می تواند در مقابل باران، پاشش شدید مواد و قرار گرفتن در زیر آب مقاومت کند. منبع:‌ www.flir.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *