۱۳۹۹-۱۲-۰۹

پیش بینی بازار جهانی”شیشه مقاوم در برابر آتش” تا ۲۰۲۱

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۳ سال قبل
  • بدون دیدگاه
پیش بینی بازار جهانی"شیشه مقاوم در برابر آتش" تا 2021

پیش بینی بازار جهانی"شیشه مقاوم در برابر آتش" تا 2021

بازار شیشه مقاوم در برابر آتش درآمدی بیش از ۳٫۵۶ میلیارد دلار در ۲۰۱۵ ایجاد کرد و پیش بینی می شود بین سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۱،‌ رقم CAGR 12.9% را ثبت کند. اندازه بازار در ۲۰۱۵ به میزان ۹٫۵۷ میلیون متر مربع بود و پیش بینی می شود CAGR 10.5% را در طول دوره پیش بینی ثبت کند. در این مطالعه، برای برآورد اندازه بازار شیشه مقاوم در برابر آتش بین ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۱، ۲۰۱۵ به عنوان سال مبنا و ۲۰۲۱ به عنوان سال پیش بینی در نظر گرفته شد.

نکته: سایرین شامل مدیران فروش، مدیران بازاریابی و مدیران محصول می شود. ردیف شرکت ها بر اساس درآمد و مالکیت شرکت ها انتخاب شده است.

نکته: سایرین شامل مدیران فروش، مدیران بازاریابی و مدیران محصول می شود.

ردیف شرکت ها بر اساس درآمد و مالکیت شرکت ها انتخاب شده است.

اولین بازار شیشه مقاوم در برابر آتش یک اکوسیستم متنوع و برقرار، مهره های برتری مانند تولیدکنندگان مواد خام، از جمله DuPont (ایالات متحده)، DOW Corning (ایالات متحده)، AkzoNobel N.V. (هلند) و Solvay S.A. (بلژیک) دارد. بازار شیشه مقاوم در برابر آتش به علاوه شامل تولید کنندگانی از جمله Compagnie De Saint-Gobain (فرانسه)، SCHOTT AG (آلمان)، NSG Pilkington (ژاپن)، Asahi Glass Co. Ltd. (ژاپن)، Pyroguard (انگلستان) و سایرین می شود. محصولات تولید شده توسط این شرکت ها طبق گفته ناظران دولتی تحت هدایت سازمان های متعدد از جمله اتحادیه اروپا (EU)، استانداردهای بریتیش (ساختمان)، انجمن ملی حفاظت حریق (NFPA) و قوانین ساختمان بین المللی (IBC) در ساختمان و ساخت و ساز، دریایی، حمل و نقل و صنایع پالایش نفت مورد استفاده قرار می گیرند. منبع: مصاحبه با متخصصان و تجزیه و تحلیل های marketsandmarkets.com

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *