۱۳۹۹-۱۲-۰۹

نوآوری به HAINSWORTH کمک می کند همیشه پیشرو بماند

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۳ سال قبل
  • بدون دیدگاه
نوآوري به HAINSWORTH کمک مي کند هميشه پيشرو بماند

نوآوری به HAINSWORTH کمک می کند همیشه پیشرو بماند

هاینزورت یک پیشرو جهانی در توسعه، ساخت و برنامه کاربردی نساجی است که به حفاظت از پرسنل خدمات آتش نشانی در سراسر جهان در برابر اثرات بالقوه ویرانگر حرارت و شعله کمک می کند.

۱۳ سال است که این کمپانی، بخشTITAN را راه اندازی کرده است که به رساندن تجهیزات حفاظت شخصی آتش نشانان (PPE) به یک سطح جدید کمک می کند .

TITAN، که بخش فناوری اطلاعات ثبتی شرکت را تشکیل می دهد، شاهد ظهور لباس ها با افزایش قابلیت تنفس برای مدیریت تنش حرارتی بیشتر بود، که با آن آتش نشان ها می توانند از محیطی که در آن مشغول فعالیت هستند، آگاه تر شوند.

نوآوری های بیشتر شامل معرفی REPEL، آخرین فناوری اندودکاری است که حفاظت مدوام در برابر مواد شیمیایی خطرناک است که دیگر بعد از هر شستشو نیازی به دوباره آغشته کردن ندارد؛ ATLAS، جدیدترین فناوری در بخش حفاظت در برابر حرارت و شعله است؛ و METIS یک محلول بسیار سبک وزن ۱۷۵gsm  است که در موانع حرارتی توخالی مورد استفاده قرار می گیرد .

سال گذشته شرکت شاهد راه اندازی ECO- DRY، طیف وسیعی از محلول های لایه ای پایه بود که مزایای جامه پشمی را به ثبت رساند تا حفاظت مطلوب و بالاترین سطح آسایش را برای آتش نشانان فراهم سازد.

هر محصول که توسط  این کمپانی توسعه یافته است منوط به دقیق ترین سطوح آزمایش در آزمایشگاه معتبر خود ما می باشد و طراحی پارچه تحت تأثیر محیطی قرار می گیرد که در آن یک آتش نشان کار می کند و اینکه چگونه لباس ها پوشیده خواهد شد.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *