۱۳۹۹-۰۹-۱۴

Hanwha Techwin راه حل حمل و نقل فشرده Wisenet را معرفی می کند

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۲ سال قبل
  • بدون دیدگاه

 

دوربین های ضد لرزه جدید Wisenet و NVRهای کوچک از Hanwha Techwin برای فراهم کردن یک راه حل قدرتمند جهت نظارت بر فعالیت در اتوبوس ها، قطار ها، کامیون ها و دیگر اشکال حمل و نقل طراحی شده است.
این راه حل حمل و نقل شامل انتخاب سه دوربین H.265 dome سیار فشرده با تحمل لرزشی بالا در محیط های حمل و نقل می باشد. سه دوربین دام اچ دی ۲MP مقاوم در برابر خرابکاری توانایی ذخیره سازی حدود ۲۵۶GB داده توسط یک حافظه SD/SDHC/SDXC را دارند تا در صورت قطع شبکه به طور خودکار به ضبط ادامه دهند. آنها همچنین با یکی از قوی ترین مجموعه های تراشه DSP که تا به حال در یک برد دوربین کامل قرار گرفته است، قدرتمند شده اند و مجهز به یکی از بهترین تکنولوژی های WDR 150dB در جهان هستند.
مانند دوربین های دیگر در سری open platform Wisenet X، مدل های فشرده جدید از فشرده سازی H.265 و Wisestream II، یک تکنولوژی فشرده سازی مکمل که به طور داینامیک رمز گذاری را کنترل می کند، بهره می برند به طوری که کیفیت و فشرده سازی را طبق حرکت در تصویر متعادل می سازند. وقتی که WiseStream II با فشرده سازی H.265 ادغام می شود، بازدهی پهنای باند در مقایسه با تکنولوژی H.264 کنونی حدود ۹۹ درصد بیشتر می شود.
TRM-160M NVR شانزده کاناله دارای یک M12 connector است که باعث ایده آل شدن آن برای استفاده در اتوبوس ها و قطارها می شود و می توان از آن در داخل برای نظارت بر فعالیت مسافران یا از خارج برای نظارت بر جاده یا مسیر رو به رو برای ارائه مدرک ویدئویی از هر حادثه ای استفاده کرد.
منبع: SourceSecurity.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *