۱۴۰۰-۱۱-۰۶

درباره تکنولوژی HDTVI  چه چیزهایی میدانیم

درباره تکنولوژی HDTVI  چه چیزهایی میدانیم .

درباره تکنولوژی HDTVI  چه چیزهایی میدانیم .

درباره تکنولوژی HDTVI  چه چیزهایی میدانیم .

تکنولوژی HDTVI مخفف HIGH DEFINITION TRANSPORT VIDEO INTERFACE میباشد. این سیگنال برای پردازش و انتقال تکنولوژی برای ویدئوهای مورد استفاده در دوربین های امنیتی HD  و DVR  هاست . استاندارد TVI  توسط شرکتی به نام TECHPOINT در سال ۲۰۱۴ منتشر شد.

در حال حاضر دوربین های HDTVI  با رزولوشن۱۰۸۰P مشابه با کابل کشی کواکسیال که در دوربین های سنتی آنالوگ استفاده میشوند ساپورت میشوند. این قابلیت باعث میشود که افرادی که از سیستم های مدار بسته آنالوگ استفاده میکنند بتوانند به آسانی سیستم های امنیتی خود را ارتقا دهند . دوربین های HDTVI   تصاویر با رزولوشن بسیار و شفافیت بالا ارائه میدهند . تمامی این دوربین ها باید به دستگاه HD-TVI DVR  متصل شوند تا عکس ها را ثبت و فیلم ها را ضبط کنند . همانند دوربین های سنتی و قدیمی مدار بسته دوربین های TVI  با قابلیت مادون قرمز ساخته شده اند و در دسترس میباشند . قابلیت IR  به دوربین ها این امکان را میدهد که در شرایطی که نور بسیار ضعیف است و یا اصلا وجود ندارد ویدئوهای سیاه و سفید ضبط کنند . مانند دیگر دوربین های امنیتی و حفاظتی دوربین های HDTVI از انواع لنزهای FIXED  و VARIFOCAL  پشتیبانی می کنند . لنز VARIFOCAL  به نصاب این امکان را میدهد که زاویه دید و درجه زوم لنزها را تنظیم کند و لنز FIXED  همان طور که از اسمش پیداست از پیش تنظیم شده  و ثابت است .

دوربین های TVI به وسیله سیم سخت به DVR  و با کابل کواکسیال به مانیتور متصل میشوند. RG59  یک کابل استاندارد صنعتی  است که نصاب ها از این نیز میتوانند استفاده کنند . کابل RG59  یک کابل بسیار مناسب و به جا برای استفاده میباشد به دلیل اینکه ضبط ویدئو را به DVR  برمیگرداند. نصاب ها تا برد ۵۰۰ متر میتوانند از کابل RG59  استفاده کنند بدون اینکه افتی در کیفیت ویدئو ایجاد شود . علاوه بر کابل های کواکسیال نصاب ها میتوانند از کابل های UTP  مانند CAT-5  برای اتصال سیم ها استفاده کنند . برای کابل کشی با CAT-5 باید در انتهای هر سیم از یک ویدئو بالن HDTVI  استفاده نمود. برای ضبط ویدئو از سیستم TVI  احتیاج به DVR  داریم ، بعضی از DVR  ها فقط اختصاص به  TVI  دارند ، بعضی از DVR  ها نیز از نوع هیبریدی هستند و انوع مختلفی از دوربین های مدار بسته را ساپورت میکنند .

http://videos.cctvcamerapros.com/surveillance-systems/what-is-hd-tvi.html

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه این دوربین و سایر محصولات به سایت شرکت پویا به آدرس pouyacctv.com مراجعه فرمایید .

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *