۱۴۰۰-۰۸-۰۳

گفتگو با امیر حجازی؛ مدیر ارشد برندینگ و مارکتینگ هافمن

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۴ سال قبل
  • بدون دیدگاه
گفتگو با امیر حجازی؛ مدیر ارشد برندینگ و مارکتینگ هافمن

هافمن تولیدکننده انواع پروفیل  UPVC با استانداردهای جهانی و تکنولوژی روز دنیا از سال ۱۳۸۶ در شهرک سرمایه گذاری خارجی تبریز فعالیت خود را آغاز نمود و تا به امروز در حوزه کاری تخصصی خود توانسته است منشا اثرات بزرگی شود. از همین رو بر آن شدیم تا درباره این شرکت و فعالیت های آن در سال ۹۵ نکاتی را جویا شویم وَ این شد دستمایه مصاحبه ای با مدیر ارشد برندینگ و مارکتینگ هافمن…

گفتگو با امیر حجازی؛ مدیر ارشد برندینگ و مارکتینگ هافمن

ماهنامه ساختمان هوشمند: درباره شرکت و دایره فعالیت های آن برای خوانندگان ما توضیح بدهید.

شرکت هافمن تولیدکننده پروفیل های UPVC در ایران است که کارخانه آن در تبریز در شهرک سرمایه گذاری خارجی مستقر است.
از فعالیت این شرکت حدود ۱۳ سال می گذرد و در این مدت ما موفق به تاسیس ۲۰۰ نمایندگی و مرکز فروش در اقصی نقاط ایران شده ا یم.

ماهنامه ساختمان هوشمند: سال گذشته، سال سختی برای صنعت ،خصوصا صنعت ساختمان بود. هافمن چگونه سال ۹۴ را گذراند؟

ما دوران بدی را گذراندیم،چرا که اقتصاد و بنگاههای آن زنجیر وار به یکدیگر متصل هستند و بالطبع وقتی ساخت و سازی در کار نباشد صنعت ما هم کم رونق خواهد شد. به هر روی امیدواریم که در سال جاری و با وجود بحث رفع تحریم ها شاهد تحول اوضاع باشیم و با حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی صنعت ساختمان هم از این دوره رکود خارج شود.

ماهنامه ساختمان هوشمند:به تحریم اشاره کردید،سوال بعدی من اینست که در دوران تحریم در بحث انتقال تکنولوژی و به روزرسانی فناوری تولید با چه ساز و کاری پیش رفتید؟

یکی از اصولی ترین سیاست های هافمن دانش محوری است.ما همیشه بر روی دانش فنی کار کرده و می کنیم از همین رو در سالهای گذشته بارها برای حضور علمی دانشجویان نخبه در هافمن فراخوان داده و سعی کرده ایم از دانش به روز نخبگان بهره کافی را ببریم. همچنین همیشه در همایش ها و جلسات علمی داخلی و خارجی شرکت کرده و آن را در بسترسازی تولید خود لحاظ نموده ایم.از طرفی در سال ۹۵ در پی تاسیس یک دانشگاه علمی- کاربردی در زمینه UPVC هستیم که امیدواریم این مهم هر چه زودتر محقق شود.
ماهنامه ساختمان هوشمند: شما در سال گذشته همایشی را برگزار کردید که موضوع آن با محتوای “نشریه ساختمان هوشمند” و بهینه سازی مصرف انرژی در یک راستا قرار دارد. درباره این همایش هم توضیح مختصری را به خوانندگان ما ارایه بدهید؟

ما سال گذشته “همایش ناب سازی مصرف انرژی با در و پنجره های یوپی وی سی” را در تبریز برگزار کردیم،که این همایش با استقبال خوبی مواجه شد . امسال هم دومین دوره آن به فضل خدا در ۷ مرداد ماه در تبریز برگزار خواهد شد. هر چند ما قرار است این همایش را به دیگر کلانشهر ها نیز تسری دهیم،که در این باره نیز اقدامات اولیه را انجام داده ایم.

ماهنامه ساختمان هوشمند: شکی نیست که بخش خصوصی زمانی به انجام کاری رضایت می دهد که آن کار خروجی مطلوبی داشته باشد.خروجی این همایش چه ارمغانی برای شما داشت؟

ماهنامه ساختمان هوشمند: شکی نیست که بخش خصوصی زمانی به انجام کاری رضایت می دهد که آن کار خروجی مطلوبی داشته باشد.خروجی این همایش چه ارمغانی برای شما داشت؟

ما به این همایش ها به چشم مادی نگاه نمی کنیم و در پی خروجی مادی برای آن نیستیم، چرا که همه چیز برای ما در فروش خلاصه نمی شود. هر چند این همایش در پیشبرد دانش فنی شرکت تاثیرگذار بود و ایده های مطلوبی را به ما داد.

ماهنامه ساختمان هوشمند: شما بارها در مجامع مختلف بر روی کیفیت محصولات خود تاکید داشته اید.آیا این کیفیت توان رقابت با محصولات  خارجی  را دارد؟

ما پس از کسب سالها تجربه دیگر در این صنعت تولیدکننده صِرف نبود و در بحث رقابت به توانایی مطلوبی رسیده ایم،چرا که بنا بر گفته رقبا دیگر به معنای واقعی تولیدکننده هستیم.

ماهنامه ساختمان هوشمند: وَ در سال ۹۵ چه برنامه هایی را تدارک دیده اید؟

ما مقرر کرده ایم که در این سال با تمام قدرت در بُعد علمی، تولید و فروش قدم برداریم.

مصاحبه: مهدی کاروند

تنظیم: سمیه دژ

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *