۱۳۹۹-۰۵-۲۴

مسعود صادقی، یکی از شرکت‌کنندگان تیم ایران‌خودرو

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۳ سال قبل
  • بدون دیدگاه

مسعود صادقی، یکی از شرکت‌کنندگان تیم ایران‌خودرو

دیده‌شدن آتش‌نشان‌های صنعتی در مسابقات بر کیفیت کارشان اثر مطلوب می‌گذارد

در مورد شرایط مسابقات بفرمایید، از نظر شما مسابقات در چه سطحی است؟

مسابقات در سطح بسیار خوبی برگزار شد. ما سال گذشته نیز در مسابقات حضور داشتیم و به نظر من حتی مسابقات نسبت به سال گذشته هم از سطح بسیار بالاتری برخوردار بود. چند سال پیش نیز مسابقات در دیزل برگزار شده بود و شرایط خودش را داشت. درکل باید بگویم مسابقات مسابقات بسیارخوبی بود.

حفظ آمادگی جسمانی لازمه کار شما است، چقدر مسابقات اینچنینی بر آمادگی جسمانی شما و همکارانتان اثرگذار خواهد بود؟

این مسابقات ولو اینکه سالی یک بار برگزار شود، همینکه آتش‌نشانان در سطح صنعتی دیده شوند اثرگذاری خاص خود را دارد. تقریبا همه فکر می‌کنند آتش‌نشان تنها در سطح شهر است، چرا که ما در اینجا محصور هستیم و تنها در داخل شرکت‌ها خدمت می‌کنیم. همینکه ما دیده می‌شویم در ارتقای سطح ما بسیار تاثیرگذار خواهد بود و بر کیفیت کار ما اثرمطلوب خواهد داشت.

برای بهتر شدن سطح کیفی مسابقات آتش نشانی در ایران چه پیشنهادی دارید؟

برگزاری این مسابقات به خودی خود بسیار ثمر بخش خواهد بود. همچنین اگر بشود مسابقاتی میان آتش‌نشان‌های صنعتی و شهری نیز برگزار شود مطمینا شرایط بهتر خواهد شد. ما در حال حاضر تعاملاتی با آتش‌نشانی شهری داریم و با یکدیگر در ارتباط هستیم. اگر تبادلات و ارتباطات میان آتش‌نشانی شهری و آتش نشانی صنعتی بیشتر شود مطمینا شرایط بهتری را شاهد خواهیم بود؛ چرا که در این حالت ما از تجربیات آتش‌نشان‌های شهری استفاده می‌کنیم و آتش‌نشان‌های شهری نیز می‌توانند از تجربیات ما استفاده کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *