۱۳۹۹-۰۳-۰۷

IndigoVision ابتدا و انتهای گستره ۱۱۰۰۰ را با دوربین های ثابت سقفی HD IP تکمیل کرده است

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۳ سال قبل
  • بدون دیدگاه
IndigoVision ابتدا و انتهای گستره 11000 را با دوربين های ثابت سقفی HD IP تکميل کرده است

IndigoVision ابتدا و انتهای گستره 11000 را با دوربین های ثابت سقفی HD IP تکمیل کرده است

تمامی دوربینها در این گستره کاملاً واضح در روز و شب با یک فیلتر مادون قرمز مکانیکی خودکار کار می کنند.

IndigoVision، که تولید کننده ای پیشرو در راه حلها امنیتی تصویری IP است، گستره دوربینهای HD11000 خود را با ارائه دوربینهای ثابت سقفی IP ارتقاء داده است.

دوربینهای HD  برای مکانهایی که کیفیت بالای تصاویر نقش حیاتی دارند مناسب هستند. در کازینوها، برای مثال، ضروری است که تمام حرکاتی که بر روی میزهای بازی انجام می شود در تمام لحظات با تمام جزئیات دیده شود. تصاویر بسیار واضح حتی در حالت زوم به مدیریت اجازه می دهد که شکایات مشتریان را بررسی کنند و تقلب و کلاهبرداری را تشخیص داده و مورد تعقیب قانونی قرار دهند.

دوربین ثابت سقفی ۱۱۰۰۰ در هر نوع شرایط نوری بهترین کیفیت تصویر و صدای تقویت شده مطابقت یافته با آن را ارائه می کند. این دوربین در سه ورژن ارائه می شود – داخلی، مقاوم در برابر خرابکاری، مقاوم در برابر شرایط مخرب جوی ( قابلیت کار کردن در شرایط بسیار سخت دمایی)، هر یک از آنها همراه با لنزهای استاندارد یا telephoto موجود می باشد.

Alex Swanson، مدیر بخش مهندسی IndigoVision، می گوید: “ما بسیار خرسندیم که گستره ۱۱۰۰۰  HD ما با این محصول با کیفیت تکمیل شد – این محصول مشتریان ما را قادر می سازد تا شبکه های خود را در تمامی نقاط با بالاترین کیفیت ممکن برای تصاویر طراحی کنند.”

راه حل کامل مدیریتی امنیتی IndigoVision به گونه ای طراحی شده است که قابل استفاده با SMS4TM است. گستره کامل ۱۱۰۰۰ HD شامل دوربینهای سقفی ثابت، PTZ و دوربینهای ثابت می شود.

هر یک از دوربینهای ۱۱۰۰۰ HD عملکرد بدون رقیب دو پیکسلی Wide Dynamic Range (WDR) را دارا می باشند. WDR در تمام شرایط نوری کارا است و مخصوصاً درجاییکه در پشت صحنه واقعه نور زیادی باشد بخوبی عمل می کند. تکنولوژی سطح بالای H.264 کیفیت فوق العاده ای برای تصاویر با پهنای باند بسیار کم فراهم می کند. به این ترتیب این دوربین در مناطقی که پهنای باند زیادی موجود نیست قابل استفاده هستند و برای ضبط تصاویر نیاز به فضای ذخیره سازی زیادی ندارند. رمزگذاری صوتی و Dual Video انعطاف پذیری زیادی را برای تنظیم راه حل مناسب برای شبکه در اختیار قرار می دهد.

IndigoVision برای تمامی دوربینهای ۱۱۰۰۰ ارائه Full Frame Rate را تضمین می کند، و به مشتریان اطمینان می دهد که یک فریم هم از دست نمی دهند. این به مشتریان اعتماد می بخشد که هیچ مدرک و صحنه ای از یک حادثه از دست نخواهد رفت. تمام دوربینها در این گستره به وضوح در روز و شب با یک فیلتر اتوماتییک مکانیکی مادون قرمز کار می کنند.

دوربینهای ۱۱۰۰۰HD بگونه ای طراحی شده اند که بصورت یکپارچه با SMS4TM کار کنند. طراحی باز و یک پارچه SMS4TM امکان انتخاب هر نوع سخت افزاری را ایجاد می کند. معماری تعمیم یافته آن هیچ عیبی ندارد و قرار دادن هر جزئی در هر زمانی در شبکه را ممکن می سازد. قرار دادن سیستم IP تصویری IndigoVision در شبکه باز هم آسانتر شده است و این عمل با استفاده از دریافت کننده نیرو از اترنت که در آن تعبیه شده است انجام می شود. به این ترتیب دوربینها بصورت مستقیم از طریق شبکه تغذیه می شوند.

دوربین LILIN’s HD iMEGAPRO در قالبهای ۲MP or 3MP و Sense Up+ که به نور کم حساس است، موجود می باشد.

همانند مدلهای استاندارد ساده است – هشدار ها می توانند به یکی ار روشهای زیر فعال شوند: تشخیص حرکت، صورت، رفتارهای مشکوک و تشخیص صوت.

LILIN، که تولید کننده محصولات امنیتی تصویری در سطح جهانی است، گستره جدیدی از دوربینهای HD IP iMAGEPRO را عرضه کرده است. دوربینهای iMAGAPRO دارای تکنولوژی ویژه

‘Sense Up+’ هستند که با موفقیت با مضرات کلیدی اکثر دوربینهای HD IP مقابله می کند برای مثال حساسیت ضعیف در نور کم و تار بودن تصویر. Sense Up+  برای عملکرد خود وابسته به ادغام فریم نیست در نتیجه مشکل تصویر متحرک تار حذف شده است.

سری iMEGAPRO II از سنسور بسیار حساس ۱۰۸۰ پیکسلی CMOS بهره می برد که آنرا قادر می سازد تا ویدئوهایی با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه ارسال کند. سری سه ۳MP را با سرعت ۵ فریم در ثانیه ارائه می کند.

هر یک از دوربینها چهار جریان مجزا تصویری با سرعت ضبط ۳۰ فریم در ثانیه تولید می کنند. به این ترتیب جریانهای مختلف تصویری بر اساس نیازهای مختلف کاربران می تواند مورد استفاده قرار گیرد. برا ی مثال فایلهایی که دارای اندازه کمتری هستند برای مشاهده در تلفن همراه مناسب است.

ویژگیهای دیگر آن شامل این موارد می شود: Region of Interest (ROI) که عمل ضبط کردن در  منطقه تخصیص یافته در دید دوربین با FPS بالاتری انجام شود، e-Tour که امکان PTZ دیجیتالی در جریان تصویری را فراهم می کند، Weighted Mode که FPS تصویر در جاییکه هشدار بوجود آمده بیشتر است، روشنایی IR تا فاصله ۶۰ متر، و فعال شدن هشدار با تشخیص حرکت، چهره صوت و رفتارهای مشکوک.

هر دوربین ارائه کننده ۸ منطقه، PoE و استفاده از GUI منحصر بفرد LILIN برای ادغام، تنظیم کردن و عملکرد کاربر پسند می باشد.

تمامیت گستره  iMEGAPRO در مطابقت آن با ONVIF  و سازگاری آن با اکثر راه حلهای پیشروی VMS است.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *